Kojenecké potřeby v akci!

Twisto

Nakupte kojenecké lahve nad 150 Kč a dostanete kartáč na lahve zdarma

Dárek v hodnotě 689 Kč

SUper dárek

Využijte skvělou akci. K nosítkám Ergobaby získáte Swaddleme Ovečka v hodnotě 689,- Kč.

Koupit

slevy až 30 %


NUBY

pouze na Feedo.cz

Velký důraz klade nejen na kvalitu, ale i na vzhled a funkčnost. Zároveň se NUBY snaží zachovat dostupnou cenu. Na internetu pouze na Feedo.cz 

    

Maminka Bára doporučuje: 

Nová lahvička od Nuby se silikonovým pítkem má krásný design plný veselých obrázků zvířátek, které okamžitě vyloudily Leontýnce úsměv na tváři. Savička je širší, silikonová a tvarem i povrchem připomíná prso a tím pomáhá přechodu z kojení na lahvičku (nebo na čajík v období léta). Savička je antikoliková, takže šetří bříška našich malých andílků.

Další oblíbené produkty od NUBY: 

sleva 20 %

VÁNOČNÍ SLEVY

BABYBJÖRN

Využijte časově omezenou nabídku a nakupujte ve slevě celý sortiment značky BABYBJÖRN. Tato značka už je 10 let na českém trhu. Slavte s námi!

nakoupit 

sleva až 20 %

Oblíbená elektronika

v akci

Využijte skvělou slevu na vybranou elektroniku od Babymoov.

Koupit

Švýcarská kvalita konečně na Feedo.cz 

sleva 24 %

medela

Švýcarská značka známá z českých porodnic nyní na Feedo.cz. Nabízíme výrobky, které dbají na vynikající technickou stránku, ale i na atraktivní moderní design.


Dárek

Vše pro miminko

s manikúrou jako dárek

Využijte tuto skvělou akci a za jakýkoliv nákup z kategorie Péče o dítě získejte kvalitní manikúru v hodnotě 299 Kč jako dárek. 

Koupit 

Další kojenecké potřeby v akci:

BLOG:


Naše horké tipy:

světový týden 

kojení

Vyberte si ze široké nabídky akcí, které jsme si pro vás připravili! A při nákupu produktů z této kategorie nad 799 Kč od nás nyní dostanete dárek.

Nenahraditelnost mateřského mléka pro dětský organismus každoročně počátkem srpna připomíná Světový týden kojeníMateřské mléko obsahuje živiny a protilátky, které jsou klíčové pro vývoj dítěte a podporují jeho správný fyzický i psychický vývoj. Vaše spokojené a šťastné mateřství je pro nás ve Feedo.cz prioritou.

Kojenecké potřeby

s dárkem

Vyberte si ze široké nabídky akcí, které jsme si pro vás připravili! A při nákupu produktů z této kategorie nad 1999 Kč od nás nyní dostanete dárek.

nosítka ergobaby

Oceňované, komfortní, funkční a bezpečné nosítka Ergobaby. Dítě je v bezpečné a pohodlné pozici a rodiče mají svobodu pohybu.

Koupit

Ajax loader