Lžička NUK k nákupu ZDARMA!

Výrobky NUK jsou vyvíjeny na základě medicínských vědomostí a na základě zkušeností matek. Prodávají se ve více než 100 zemích světa a v prodeji dudlíků a láhví je NUK jedničkou na trhu v Německu, v České Republice a mnoha dalších zemích.

  • Nyní jsme pro vás připravili speciální akční nabídku výrobků společnosti NUK, kdy k nákupu nad 199Kč získáte lžičku NUK ZDARMA.

Soutěž probíhá od 1.9.2014 do 30.9.2014.

· Podmínkou pro zařazení do soutěže je zaslání fotografie na téma „malý špindíra“.

· Soutěžní fotografie posílejte na e-mail soutez.nuk@feedo.cz nejpozději do 30.9. 2014.

· Výhrou je jeden z dvaceti balíčku NUK prací gel a sprej na skrvny.

· Podmínkou pro zařazení do soutěže je uvedení Vašeho jména, doručovací adresy a telefonního čísla. Tyto údaje budou použity pouze pro zaslání výhry.

· Fotografie, které budou do soutěže přijaty, budou průběžně zveřejňovány na sociálních sítích e-shopu Feedo.cz a Feedo.sk.

· Vyhodnocení soutěže proběhne 8.10.2014.

· Vítěze soutěže vybere porota složená z členů Feedo týmu, která zasedne 3. 10. 2014. Hodnotit se bude pojetí a originalita.

· Výherce bude do sedmi dní od vyhlášení výsledků kontaktován emailem.

· Výhry budou rozeslány na náklady organizátora soutěže do 30 dní od vyhodnocení soutěže.

· Společnost MyMedia s.r.o., se sídlem Plaská 622/3, 150 00 Praha 5 – Malá Strana, IČ: 29015901 – organizátor soutěže a provozovatel internetového obchodu Feedo.cz a Feedo.sk si vyhrazuje právo využití všech zaslaných fotografií k marketingovým účelům dle vlastního uvážení, a to po dobu 2 let od ukončení soutěže. Účastí na soutěži a zasláním fotografie tedy vyjadřujete svůj souhlas s těmito pravidly a udělujete oprávnění použít Vaši fotografii a uvést jméno a příjmení Vás, případně Vašeho dítěte a rovněž se zveřejněním fotografie.

· Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie, které nebudou splňovat podmínky soutěže (např.nekvalitní a rozmazané fotografie, chybějící výrobek). Na výhru nevzniká právní nárok.

· Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.

Získejte poštovné zdarma na váš nákup! Dozvědět se více 

Lahvičky
a hrnečky
Více
Dudlíky
a doplňky
Více
Domácnost
a hygiena
Více
Ajax loader