Dětské oblečení

Léto nikdy nekončí s oblíbenými značkami

Doporučujeme

Novinka

stylové kousky

s Krtečkem

Oblékněte své nejmenší do roztomilých oblečků G-mini s motivem Krtečka. Nová kolekce již u nás na Feedo®!

Vybrat si


Attipas opět na feedo.cz

Attipas jsou oblíbené botičky pro miminka, které pomáhají správnému vývoji dětského chodidla.

• Attipas je chytrá obuv. Aby se noha dítěte správně vyvíjela, potřebuje mít dostatek prostoru i pro pohyb prstů. Botičky ATTIPAS tento pohyb umožňují díky své rozšířené špičce. 

• Jako naboso. Vědci z celého světa prokázali, že chůze a běh naboso má kladný vliv na celý organismus. V botičkách Attipas se Vaše děti budou cítit jako naboso.

Unikátní design. Syté barvy, moderní a veselé provedení. 

Podívat se

Dárky k nákupu a jiné akce

Dárek

super dárek

k Boboli

Při nákupu produktů značky Boboli nad 499 Kč nyní získáte stylový pytel na záda jako DÁREK.

Nakoupit

sock ons 
nově na feedo.cz

Sock Ons - báječná drobnost, která udrží ponožky na nožkách vašeho miminka. 

Kolik ponožek už Vaše miminko ztratilo? Deset? Dvacet? Možná víc? Je to čím dál tím horší, zdá se že všechny ponožky zústávaj po nájezdu lichožroutů liché.

Sock Ons jsou vyrobeny z měkkého a pružného materiálu a designovány tak, aby padly jako ulité na každou běžnou ponožku a držely ji na svém místě, bez ohledu na to, jak moc se ji bude vaše miminko snažit sundat.  

Sock Ons vznikly po letech zkoušení a vylepšování - a výsledkem je zábavná, funkční, módní a celostvětově patentovaná drobnost, která opravdu funguje! Sock Ons jsou k dipozici jsou ve dvou velikostech: 0-6 měsíců a 6-12 měsíců.

Podívat se

Exkluzivní značky na Feedo.cz

AVANI

Značka Avani je inspirovaná indickým designem. Je módní, funkční a nadčasová. Prolíná se zde výrazné barevné spektrum kombinované s jemností a elegancí. Výrobky  Avani jsou vyráběny výhradně z ekologických materiálů.


Koupit

Max&Lilly

Značka Max & Lilly podporuje hezké, praktické oblečení pro každodenní potřeby Vašich nejmenších. Vybrané materiály a atraktivní design potěší malé i větší děti.


Koupit

Dimbo world

Značka Dimbo World Vás zaujme na první pohled. Široká škála barevných vzorů a zvířátek udělají z Vašich nejmenších nepřehlédnutelná stvoření.  Oblečení je vyrobeno z vysoce kvalitní bavlny, která poskytuje pohodlí Vám i Vašemu miminku. 


Koupit

Hledáte něco konkrétního z našeho sortimentu?

Vyberte si svou značku:

   

     

Podívejte se na další zimní zboží:


Ajax loader