Loading
Loading

VULLI Žirafa Sophie z kolekce So'PURE (dárkové balení)

VULLI Žirafa Sophie z kolekce So'PURE (dárkové balení)

nedostupné

Dlouhodobě snížená cena 519,00 Kč 599,00 Kč

Kód: F012154 , Dodavatelský kód: 616331 , EAN: 3056566163311 , Značka: Vulli

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

VULLI Žirafa Sophie z kolekce So'PURE (dárkové balení)

Jedinečná hračka žirafa Sophie v krásném dárkovém balení z recyklovatelného materiálu!

První dětská hračka, která stimuluje všechny smysly!

Zrak: Tmavé kontrastní skvrny po celém těle hračky přitahují zrak dítěte. Hračka se tak pro dítě stane důvěrně známým předmětem, který snadno pozná a identifikuje.

Sluch: Hračka obsahuje pískátko, které je nejenom zdrojem zábavy, ale současně stimulujte sluch dítěte a napomáhá mu v pochopení vztahu mezi příčinou a důsledkem.

Chuť: Hračka je vyrobená z pružného materiálu, má řadu kousacích partií (antény, rohy, nožičky), a proto je ideálním pomocníkem pro zklidnění podrážděných dásní při prořezávání zoubků. Hračka je vyrobená ze 100% přírodní gumy a potravinářské barvy, a proto je pro dítě naprosto bezpečná.

Hmat: Hračka je lehká a dokonale uzpůsobená pro drobné ručičky dítěte, které ji může snadno uchopit za dlouhé nožky nebo krk. Hebkostí provedení připomíná jemnou pokožku maminky, a proto v dítěti vzbuzuje pocit bezpečí a je pro něj zdrojem fyziologických a emotivních uklidňujících reakcí.

Čich: Specifická vůně přírodního kaučukovníku umožňuje, aby dítě hračku snadno identifikovalo a odlišilo od ostatních hraček.

Vhodné od narození dítěte.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader