Loading
Loading

WELEDA BIO Trnkový sirup 200 ml

WELEDA BIO Trnkový sirup 200 ml

nedostupné

Dlouhodobě snížená cena 299,00 Kč 325,00 Kč

Kód: weleda68284 , Dodavatelský kód: 9964 , EAN: 4001638099646 , Značka: Weleda

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

WELEDA BIO Trnkový sirup 200 ml

Trnkový sirup 200ml Podporuje regeneraci organismu Šťavnatý BIO trnkový sirup od Weledy dodává životní sílu a posiluje organismus. Jeho užívání je zvláště doporučeno v obdobích rekonvalescence nebo při zotavování po mimořádných psychických či tělesných výkonech, a také v období růstu pro více energie při zvládání školních povinností. Vhodný je i pro těhotné a kojící ženy a také pro starší osoby s pocitem ubývající síly. Pro výrobu BIO trnkového sirupu se používají vyzrálé a ekologicky pěstované plody a šetrné metody zpracování, které mu zachovají lahodnou chuť.

Použití:

Libovolné množství BIO trnkové šťávy rozmíchejte ve sklenici vody, čaje nebo mléka a získáte aromatický nápoj nezaměnitelné chuti. Doporučuje se také jako chutný, horký nápoj před spaním.

Složení:

Cukr*, šťáva z plodů trnky(35%)**, čerstvá citrónová šťáva***. * z biologického zemědělství ** z ekologického sběru ve volné přírodě *** z biologického nebo bio-dynamického zemědělství BIO Sirupy a BIO šťávy od Weledy, to je přírodní a příjemný způsob, jak zásobit tělo důležitými vitamíny a látkami podporujícími vitalitu. Všechny použité rostliny a suroviny se vyznačují mimořádným obsahem hodnotných a zdraví prospěšných látek. Šťávy, sirupy a ostatní dietetika od Weledy mají vysoký obsah vitamínů, ovocných kyselin, přírodních aromatických látek, olejů, minerálů a stopových prvků stejně jako dalších bioaktivních látek.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader