WOGI Vlhčený toaletní papír 60ks - box

WOGI Vlhčený toaletní papír 60ks - box

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: wogi4265 , EAN: 8692190005679

WOGI Vlhčený toaletní papír 60ks - box

WOGI Vlhčený toaletní papír 60ks – box

Popis:

Toaletní výchova je důležitým přechodným obdobím v životě Vašeho děťátka, které zatím pořád nosí plenky. Vytvoření veselé atmosféry během tohoto životního období může pomoci Vašemu děťátku naučit se celý tento postup snadněji a rychleji. Pestrobarevná Wogi krabička a velikost papíru jsou navrženy pro malé dětské ručičky, upoutají pozornost dětí a dodají dostatek sebevědomí proto, aby se děti zvládly samy očistit. Během času, který stráví na toaletě, si přitom mohou užít spoustu legrace. Vaše děťátko se takto rádo zúčastní toaletní výchovy.

- měkký papír a speciální složení je šetrné k pokožce

- samolepicí krabička bude i třeba na zdi vždy po ruce

- pro dobrý výsledek spláchněte při použití 1 nebo 2 ubrousky

Měkké tlačítko na otevírání krabice je navrženo pro malé prstíky. Měkké, parfémované ubrousky jsou tím pravým pro dětské ručičky a pro snadné a důkladné čištění. Pro dobrý výsledek spláchněte při použití 1 nebo 2 ubrousky – biologicky odbouratelné.

Náhradní náplně Wogi jsou dostupné v mnoha veselých barvách, stejně jako hračky Vašeho dítěte…

Wogi je opravdu příjemný – ovocné vůně, přírodní měkký materiál a speciální jemné složení zanechá pokožku Vašeho dítěte hebkou a svěží.Snadno se otevírá – při každém stlačení měkkého tlačítka se víko automaticky otevře. Praktické – není potřeba odtrhávat. Jednotlivé ubrousky se dají vytahovat jeden po druhém.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader