YUU GRUUR Batoh pro předškoláky

YUU GRUUR Batoh pro předškoláky

do 3-5 dnů
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F016782 , EAN: 5055321402281

YUU GRUUR Batoh pro předškoláky

YUU GRUUR Batoh pro předškoláky

Popis:

Děti milují jejich vlastní „věci“ a milují, když jsou zaneprázdněny – hraním, malováním, čtením, a prostým bytím dítěte. Může to být těžké, mít jejich věci vždy po ruce, když je potřebují. Světu vzdálen od klasických Batohů a aktovek, Batoh YUU je důmyslně navržen tak, aby maximalizoval zábavu pomocí sklopné pracovní podložky a zároveň byl dokonalým místem pro skladování všech věcí a potřeb Vašeho dítěte.

Čím je Batoh YUU odlišný od ostatních Batohů a aktovek? Batoh YUU má unikátní ergonomicky navrženou skořepinu z lehké a odolné EVA pěny. Takto konstruovaná skořepina Batohu umožňuje rovnoměrné rozložení hmotnosti a maximálně tak podporuje zdravý vývoj páteře dítěte. Konstrukce skořepiny také umožňuje celou řadu funkcí uvnitř Batohu – např. sklopná pracovní podložka s mnoha kapsami a přihrádkami, které dokáží dostatečně chránit tablet či notebook. YUU není jen Batoh, je to svět plný zábavy!

Vlastnosti:

Sklopná pracovní podložka umožňuje dětem kreslit, psát a hrát hry. 17 kapes a přihrádek, které jsou brilantně začleněny do Batohu umožní dětem ukládat všechny jejich oblíbené věci od psacích potřeb po knihy, hry nebo různá zařízení. Tajemná kapsa je perfektní k ukrytí něčeho speciálního. Balíček zábavy s psacími potřebami, magnetickou hrou, A5 poznámkovým blokem, klíčenkou a YUUclub členskou kartou. Píšťalka je chytře začleněna do hrudního popruhu. Ideální pro hry v parku. Díky tomu, že je píšťalka pevně připevněna, se nikdy neztratí a navíc podporuje u dítěte nošení hrudního popruhu. Odnímatelný penál k umístění veškerých psacích potřeb.

Ergonomická skořepina z voděodolné EVA pěny umožňuje rovnoměrné rozložení hmotnosti a maximálně tak podporuje zdravý vývoj páteře dítěte. Tento materiál je použit i na zadní straně pro pohodlné a zdravé nošení Batohu. Nastavitelné ramenní popruhy zajišťují správné nastavení polohy Batohu. S širokým a bohatým polstrováním poskytující dobrou podporu pro záda dítěte. Reflexní přední a zadní strana pro bezpečnou viditelnost ve dne i v noci. Odpovídá kabinovému zavazadlu. Létání s YUU Batohem už nebude nikdy nuda.

Rozměr balení a specifikace:

  • Objem Batohu: 15 litrů
  • Velikost Batohu: 280 × 300 × 180 mm
  • Doporučený věk: 3 – 6 let

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader