Loading
Loading

ZOPA Elektrická odsávačka mléka Comfy – Mint

ZOPA Elektrická odsávačka mléka Comfy – Mint

nedostupné na eshopu a skladem na 2 prodejnách
Cena 1 490,00 Kč

Kód: F058428 , EAN: 8595114487226 , Značka: Zopa

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

ZOPA Elektrická odsávačka mléka Comfy – Mint

Elektrická odsávačka COMFY je vybavena unikátní měkkou silikonovou vložkou ZOPA3D. Pomoci teto vložky odsávačka dokonale napodobuje přirozené sání dítěte. Zopa 3D vložka rozděluje samotny průběh odsávaní na tři části: masáž, stisk a sání. Díky tomuto rozděleni odsávačka dosahuje maximální efektivity při odsávaní a zároveň předchází nepříjemným pocitům, které může odsávaní způsobit.

Odsávačka má dva režimy stimulaci a sání. U každého režimu je možné regulovat silu podtlaku, u stimulace 2 stupně, u odsávaní 3 stupně intenzity. Každá maminka si tak může nastavit silu, která ji bude vyhovovat. Odsávačka je navržena tak, aby odsávaní bylo bezbolestné a pohodlné. Napájeni motorové jednotky zajišťuje kabel s micro USB portem. Odsávačku je tedy možné napájet s jakýmkoliv zařazením, které má USB port. Konstrukce a rozměry odsávačky umožňuji optimální využiti jak doma, tak na cestách. Membránová konstrukce zabraňuje míchaní vzduchu a mléka, brání zpětnému toku mléka a zabraňuje tak jeho kontaminaci. Led diody signalizuji aktuální nastaveni odsávačky.

Součásti baleni je návod, odsávačka, motorová jednotka, napájecí kabel, držák na lahvičku, lahvička, savička a redukce na lahvičku s úzkým hrdlem. Odsávačka je kompatibilní s lahvičkami AVENT.

ZOPA 3D technologie odsávaní:

Unikátní technologie, která dokonale napodobuje přirozené sání dítěte. Zaručí maximální efektivitu a bezbolestné odsávaní.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader