Loading
Loading

ZOPA Elektrická odsávačka mléka ComfyPro – Black

ZOPA Elektrická odsávačka mléka ComfyPro – Black

nedostupné na eshopu a skladem na 1 prodejně
Cena 1 990,00 Kč

Kód: F058429 , EAN: 8595114487219 , Značka: Zopa

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

ZOPA Elektrická odsávačka mléka ComfyPro – Black

Elektrická odsávačka COMFY PRO je vybavena unikátní měkkou silikonovou vložkou ZOPA 3D. Pomoci teto vložky odsávačka dokonale napodobuje přirozené sání dítěte. Zopa 3D vložka rozděluje samotny průběh odsávaní na tři části: masáž, stisk a sání. Díky tomuto rozděleni odsávačka dosahuje maximální efektivity při odsávaní a zároveň předchází nepříjemným pocitům, které může odsávaní způsobit.

Odsávačka má dva režimy stimulaci a sání. U každého režimu je možné regulovat silu podtlaku v 9 stupních, aby si mohla každá maminka nastavit hodnotu, která ji vyhovuje a je pro ni příjemná LED display signalizuje aktuální nastaveni v reálném čase. Motorovou jednotku lze napájet pomoci kabelu s přípojkou micro USB nebo bateriemi. Membránová konstrukce odsávačky zabraňuje míchaní vzduchu a kapaliny, brání zpětnému toku mléka a jeho kontaminaci.

Součásti baleni je návod, odsávačka, motorová jednotka, napájecí kabel, držák na lahvičku, lahvička, savička a redukce na lahvičku s úzkým hrdlem. Odsávačka je kompatibilní s lahvičkami AVENT.

ZOPA 3D technologie odsávaní:

Unikátní technologie, která dokonale napodobuje přirozené sání dítěte. Zaručí maximální efektivitu a bezbolestné odsávaní.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader