2xBABYBIO Menu mrkev a sušené švestky s hovězím masem 200 g

Kód výrobku: F023996 Dodavatelský kód: 51065

Běžná cena

149 Kč
Cena za 100 g: 37 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

2xBABYBIO Menu mrkev a sušené švestky s hovězím masem 200 g

Značka:

Dopřejte svému děťátku skvělý výživný oběd a svět nových chutí. Lahodná kombinace masa a zeleniny, to vše připravené v páře pro zachování co nejvíce živin a chuti. Pro děti od 8. měsíce. Bio výživa pro kojence od ukončeného 8. měsíce. Zelenina nebo maso – všechny naše ingredience pochází z ekologického zemědělství. Do příkrmu jsme nepřidali žádnou sůl a vše jsme povařili na páře. Díky tomu může dítě poznat skutečně tu nejlepší chuť jídla. V tomto denním menu se snoubí chutě francouzské mrkve, farmářského hovězího masa a sušených švestek.

Výrobek ekologického zemědělství. Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí. Bez přidaného cukru. Bez palmového oleje. Bez přidané soli. Bez chemických konzervačních látek, dochucovadel, zahušťovadel a barviv.

Garance Babybio: Ekologická výživa pro kojence. 25 let odborných zkušeností. Známý původ surovin. Receptury vyvíjené ve spolupráci s francouzskými pediatry a nutričními odborníky. Vyrobeno ve Francii. Baleno v ochranné atmosféře. Obaly neobsahují BPA. Každá nově vyrobená výrobní šarže podléhá laboratornímu rozboru přímo u výrobce, než je uvolněna do prodeje.

Vařeno v páře. Obal bez BPA.

Složení:

Složení: mrkev* 51 %, voda z vaření, pyré ze sušených švestek CHZO* 9 % (švestky* 4,5 %, voda), francouzské farmářské hovězí maso* 8 %, cibule* 7 %, bulgur* 3 %, řepkový a slunečnicový olej*, bez přidané soli, bez mléka, obsahuje lepek. *složky ekologického zemědělství Naše receptury se mohou vyvíjet. Proto přesné info o složení a nutričních hodnotách vždy naleznete na etiketě produktu.

Obsahuje: LEPEK

Příprava: Podávejte vlažné. Nepřisolujte.

Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Před otevřením skladujte při pokojové teplotě. Po otevření dobře uzavřete a skladujte v ledničce max. 48 hodin.

Nutriční hodnoty/100 g: energetická hodnota 212 kJ/50 kcal, bílkoviny 2,5 g, sacharidy 6,7 g, z toho cukry 4,4 g, tuky 1,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g, vláknina 1,8 g, sodík 23 mg, sůl 0,06 g.

Země původu: Francie

Adresa dodavatele: Bohemia Organics s.r.o. , Nad Pískovnou 20, 140 00 Praha 4, Česká republika

Značka:
Babybio
Věk
od 9. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano