Dětské cyklosedačky

Díky cyklosedačkám můžete vyrazit pohodlně a bezpečně na výlet. Cyklosedačka pro děti je nezbytně nutným doplňkem pro cestování na kole, pohodlí a bezpečnost vašeho dítěte.

Využijte naší nabídky a vyberte malému cestovateli vhodnou cyklosedačku. Dětské cyklosedačky budou vašimi pomocníky při náročném terénu a cestování pro vás a vašeho prcka bude pohodlnější. Více informací ohledně cestování s dětmi na kolech najdete v našem rádci Jak vybrat cyklo doplňky.

V nabídce Feedo naleznete cyklosedačky pro děti od 9 měsíců. Tyto vysoce kvalitní cyklosedačky umožňují dětem vychutnat si skvělý zážitek z jízdy na kole. Jsou dostatečně odolné a stabilní vůči jakýmkoli nárazům během cesty. Vybrat si můžete z přední cyklosedačky nebo zadní cyklosedačky. S přední cyklosedačkou budete moci s vaším dítětem stále komunikovat, ale na delší trasy se hodí spíše cyklosedačka do zadní části. Dětské sedačky na kolo lze snadno polohovat, nabízejí opěrku hlavy, měkké čalounění a nastavitelné opěrky na nohy. Kromě toho mají také bezpečnostní pásy, se kterými se bude moci vaše děťátko bezpečně připoutat. Pokud vás zajímají dětské sedačky na kolo z hlediska ceny, vyberte si z našich produktů v kategorii levné dětské cyklosedačky.

Prohlédněte si také kategorii produktů cestování, ve které naleznete užitečné produkty na cestování s dětmi bez problémů. Když dětičky vyrostou a nasednou na vlastní kolo cyklistická helma je udrží na cestách v bezpečí.

Našli jsme 88 produktů
Podle zadaného filtru jsme našli 88 produktů:

Filtrovat

24 / 88