Kočárky pro dvojčata a sourozence

Čekáte dvojčata? To znamená dvojnásobné starosti, ale také dvojnásobnou radost! V tuto chvíli jistě hledáte vhodný kočárek pro dvojčata, který vám bude praktickým společníkem. Správnou volbou je výběr univerzálního kombinovaného kočárku pro dvojčata. Pomocí jednoduché úpravy kočárek rozšířite na sourozenecký kočárek, do kterého pohodlně usadíte obě vaše ratolesti. Kočárky pro dvojčata jsou vybaveny dvěma sedadly buď vedle sebe, nebo za sebou.

A co když máte pouze děti stejného nebo podobného věku? I ve vašem případě se bude hodit kompaktní sourozenecký kočárek. Díky své lehkosti, všestrannosti a prostornosti je manipulace s ním skutečným potěšením.

Důležité je zohlednit šířku a délku podvozku, proto se vyrábějí modely s umístěním sportovních částí vedle sebe nebo za sebou. Velmi důležitá je také velikost ve složeném stavu, aby se kočárek vešel do auta. Podívejte se například na sourozenecký kočárek Bugaboo nebo Easywalker. Kočárky pro dvojčata a sourozenecké kočárky v našem e-shopu jsou vybaveny tak, aby vám starosti ubíraly, nikoliv přidávaly.

Našli jsme 115 produktů
Podle zadaného filtru jsme našli 115 produktů:

Filtrovat

24 / 115