Loading
Loading

Feedo nákupní rádce

Nevíte si rady, jak vybírat například kočárek? Chcete se dozvědět, jak pro miminko vybrat správné látkové pleny? Zajímá vás cokoliv jiného? Náš nákupní rádce společně s naším portálem Jak na mateřství vám s tím může pomoci.

Vybrat správný kočárek není jen tak, to my dobře víme. Proto jsme pro vás přichystali průvodce, který vám cestu k tomu pravému kočárku usnadní. Když si totiž vyberete správný kočárek, který přesně odpovídá vašim potřebám, život s miminkem vám to opravdu usnadní.

Dětské chůvičky využijete zejména tehdy, když miminko uložíte do postýlky a necháte ho spinkat. Jakmile miminko začne plakat, uslyšíte to i vy z vaší rodičovské jednotky. Moderní chůvičky toho ale umí už mnohem víc. Nabídka je obrovská a tak si můžete vybrat tu pravou přesně podle toho, co potřebujete.
Monitory dechu využijte již od narození vašeho miminka. Obzvlášť důležitý je u předčasně narozených dětí, nebo miminek, která mají různá onemocnění.
Dudlík, nebo také šidítko, je oblíbená pomůcka k utišení miminka. Sací reflex je od narození jedním z nejsilnějších instinktů a proto sání (nebo chcete-li dumlání) děťátko tak uklidňuje.
Ohřívače kojeneckých lahví a mixéry vám ulehčí krmení vašeho děťátka. Ohřívač ocení zejména nekojící maminky, protože jim usnadní krmení z lahvičky. Kromě umělého mléka ale spolehlivě ohřejí i to mateřské.
Používání látkových plen může mít mnoho výhod. Jsou k pokožce miminka šetrné, prodyšné, šetří životní prostředí a ještě ulehčí vašemu rodinnému rozpočtu. Navíc jsou v dnešní době i krásně designové a péče o ně nemusí být extrémně náročná.

Připravených příkrmů existuje obrovská škála a zejména se rozdělují podle věku, složení, velikosti a chuti. Nejdůležitější je vyzkoušet, co vašemu děťátku chutná a vyhovuje jeho zažívání.

Hračky, které miminko ze začátku potřebuje, by měly být pestré, vydávající zvuky a mít takový tvar, aby je děťátko lehce uchopilo.
Mezi základní hračky patří především kousátka. 

Vybrat autosedačku pro vaše nejmenší nemusí být úplně procházka růžovou zahradou. Nejenže musí splňovat všechny bezpečnostní parametry, ale zajisté oceníte i lehkost a snadnou manipulovatelnost. 

Ajax loader