Loading
Loading

Feedo nákupní rádce

Nevíte si rady, jak vybírat například kočárek? Chcete se dozvědět, jak pro miminko vybrat správné látkové pleny? Zajímá vás cokoliv jiného? Náš nákupní rádce společně s naším portálem Jak na mateřství vám s tím může pomoci.

Doma je vás najednou o jednoho více. V tuhle chvíli potřebuje miminko hlavně lásku a péči svých rodičů. Víte ale, bez čeho se neobejdete? Sestavili jsme proto výbavičku pro miminko, která Vám s výběrem může pomoci.

S blížícím se porodem může přepadat budoucí maminky určitá nervozita a nejistota. Právě pro vás jsme sepsali tenhle seznam, který Vám snad trošku usnadní balení. A kdy vlastně s balením začít? Ideálně okolo 35 týdne těhotenství.

Království plné fantazie a smíchu. Dětský pokojíček by měl být útočištěm, místem odpočinku i místem prvních dobrodružství našich nejmenších. Feedo Vám chce s první výbavičkou do pokoje pomoci, podívejte se na pár tipů a návrhů.

Vybrat správný kočárek není jen tak, to my dobře víme. Proto jsme pro vás přichystali průvodce, který vám cestu k tomu pravému kočárku usnadní. Když si totiž vyberete správný kočárek, který přesně odpovídá vašim potřebám, život s miminkem vám to opravdu usnadní.

Vybrat autosedačku pro vaše nejmenší nemusí být úplně procházka růžovou zahradou. Nejenže musí splňovat všechny bezpečnostní parametry, ale zajisté oceníte i lehkost a snadnou manipulovatelnost. 

Dětské chůvičky využijete zejména tehdy, když miminko uložíte do postýlky a necháte ho spinkat. Jakmile miminko začne plakat, uslyšíte to i vy z vaší rodičovské jednotky. Moderní chůvičky toho ale umí už mnohem víc. Nabídka je obrovská a tak si můžete vybrat tu pravou přesně podle toho, co potřebujete.
Dudlík, nebo také šidítko, je oblíbená pomůcka k utišení miminka. Sací reflex je od narození jedním z nejsilnějších instinktů a proto sání (nebo chcete-li dumlání) děťátko tak uklidňuje.
Používání látkových plen může mít mnoho výhod. Jsou k pokožce miminka šetrné, prodyšné, šetří životní prostředí a ještě ulehčí vašemu rodinnému rozpočtu. Navíc jsou v dnešní době i krásně designové a péče o ně nemusí být extrémně náročná.

Hračky, které miminko ze začátku potřebuje, by měly být pestré, vydávající zvuky a mít takový tvar, aby je děťátko lehce uchopilo.
Mezi základní hračky patří především kousátka. 

Připravených příkrmů existuje obrovská škála a zejména se rozdělují podle věku, složení, velikosti a chuti. Nejdůležitější je vyzkoušet, co vašemu děťátku chutná a vyhovuje jeho zažívání.

Ohřívače kojeneckých lahví a mixéry vám ulehčí krmení vašeho děťátka. Ohřívač ocení zejména nekojící maminky, protože jim usnadní krmení z lahvičky. Kromě umělého mléka ale spolehlivě ohřejí i to mateřské.
Monitory dechu využijte již od narození vašeho miminka. Obzvlášť důležitý je u předčasně narozených dětí, nebo miminek, která mají různá onemocnění.
Ajax loader