Feedo Club

O těhotenství zatím víte jen vy nebo už hrdě ukazujete bříško a plánujete, kde bude stát postýlka? Anebo máte už malý poklad doma? Ať tak či tak, my jsme v tom s vámi. Právě proto, že si sami pamatujeme (nebo právě prožíváme), jak náročné může tohle období být, jsme se rozhodli vytvořit pro vás Feedo Club – věrnostní program, který vám péči o ty nejmenší usnadní. 

Přidejte se do Feedo clubu a získejte skvělé výhody

JAK SE PŘIDAT DO FEEDO CLUBU?

1.

Zaregistrujte se a zaškrtněte políčko Mám děti či Čekám miminko

2.

Zaškrtněte souhlas s přidáním do Feedo clubu

3.

Potvrďte e-mail


4.

Začněte čerpat výhody


TIP: Nechcete uvádět přesné datum narození svých dětí? Uveďte ho alespoň přibližně (+− 2 dny), aby vám naše tipy a rady chodily stále ve správnou chvíli.

Výhody feedo Clubu

Doprava zdarma na první objednávku

Udělejte si radost, první nákup vám doručíme zdarma. Ať už to bude první body, které si koupíte ihned po první kontrole u lékaře, kočárek či celá výbavička, za dopravu při prvním nákupu neutratíte ani korunu. Navíc od nás získáte 10% slevu na další nákup.
Platnost těchto výhod je 6 týdnů.

SLEVY NA DALŠÍ NÁKUP

Vždy, když u nás nakoupíte nad 1 299 Kč, dostanete hned několik slev na další nákup. S 10% slevou na vše kromě spotřebního zboží* si svůj vysněný kočárek, autosedačku či první hračku pro miminko pořídíte za skvělé ceny. 
Slevy obdržíte na váš e-mail, najdete je i ve svém profilu. Platnost těchto výhod je 6 týdnů.

Pro ještě větší radost při nakupování s Feedo Clubem získáte
Slevu 20 % na kategorii Oblečení včetně již zlevněného zboží
Slevu 20 % na výrobky značky Plasmon**

*Jednorázové plenky, výživa či kosmetika a drogerie. Nelze kombinovat s dárkovým poukazem.
**Neplatí na kojenecká mléka

Kalendář akcí na výživu a pleny

Dochází vám výživa či plenky pro vaše nejmenší? A co kdyby o den později byly se slevou? Díky kalendáři chystaných akcí budete až na 4 týdny dopředu vědět, jaké akce chystáme. Žádná sleva vám neuteče a nákup si budete moci naplánovat tak, aby byl pro vás co nejvýhodnější.

Seznam přání

Vytvořte si svůj ideální nákupní seznam na míru. Seznam vám pomůže mít přehled v tom, co pro miminko ještě potřebujete. Všechny seznamy můžete navíc sdílet s rodinou a přáteli. Díky tomu budou přesně vědět, co ještě nemáte a čím vám mohou udělat radost. A aby se vám jedna věc nesešla vícekrát, mohou i označit, co vám pořídí. Tip od nás – využijte seznam i při plánování drobkových narozenin.

Tipy a rady na míru

Je před vámi období plné radosti, ale také mnoha nepoznaného. S našimi informativními e-maily přesně na míru můžete očekávat rady pro každé období vývoje miminka. V těhotenství se dozvíte, jak děťátko roste, případně jaká vyšetření vás čekají. Po porodu se pak můžete těšit na praktické tipy na nákupy, rady ohledně kojení, přebalování či cestování.

Všechny výhody Feedo clubu se mohou měnit.

často pokládané otázky

  • Je Feedo club zdarma?
   Všechny výhody Feedo clubu jsou zcela zdarma a stačí se registrovat. Do budoucna pro vás připravujeme placený program Feedo Premium, kde naleznete spoustu dalších výhod.
  • Proč při registraci potřebujeme znát věk vašeho dítěte/datum narození?
   Tipy a rady, které pro vás máme připravené, jsou přizpůsobeny právě stadiu těhotenství či věku dítěte. Po zadání termínu porodu či datu narození k vám tak doputují vždy v tu správnou chvíli.
  • Platí výhody Feedo clubu i na prodejnách?
   Všechny výhody věrnostního programu můžete již brzy naplno využívat i v našich Feedo prodejnách. Těšíme se na vás.
  • Jak získám výhody a jak je mohu uplatnit?
   Většinu výhod získáváte automaticky již registrací do Feedo Clubu – možnost vytvořit si seznam přání, dopravu zdarma na první objednávku i přístup do kalendáře akcí. Odběr tipů a rad si můžete nastavit přímo ve svém profilu. Slevu 10 % na další objednávku získáváte k první objednávce taktéž automaticky, u dalších je pak podmíněna nákupem nad 1 299 Kč. Platnost jak této slevy, tak dopravy zdarma při prvním nákupu je 6 týdnů.