Kočárky na běhání

Milujete pohyb a chcete se mu věnovat i po narození miminka? Pak prozkoumejte naši nabídku sportovních kočárků na běhání, které jsou právě pro tuto aktivitu konstruované. Mají větší kola, důležité je také dostatečné odpružení a v neposlední řadě ruční brzda.
Některé modely můžete připojit i za kolo či se vydat na procházku po sněhu. Běžecký kočárek se stane skvělým parťákem na každé dobrodružství s nejmenšími. Podívejte se třeba na Thule kočárek na běhání.

Terénní kočárky díky svým vlastnostem a pevné konstrukci zvládnu zdolat i náročnější terén. Aktivní maminky sportovní kočárky využijí při běhu, jízdě na bruslích nebo procházkách v lese a horách. Výběr vhodného kočárku za výhodnou cenu si předem promyslete, aby vás zbytečně neomezoval v oblíbených aktivitách.

Jaká kritéria by měl splňovat kvalitní terénní kočárek? Velká kola, dostatečné odpružení, odolná konstrukce, kvalitní bezpečnostní pásy, polohovatelné opěrky a plynulé manévrování a dobrá skladnost jsou požadavky, nad kterými byste měli při nákupu uvažovat.

Pokud vám náš výběr terénních kočárků na běhání nevyhovuje, podívejte se na naši širokou nabídku sportovních kočárků. Oblíbené jsou také kombinované kočičky 2v1 nebo 3v1.

Ještě více aktivit můžete zažít se sportovním kočárkem Thule Chariot, praktický sportovní kočárek pro každodenní život, cyklovozík Vám nabízí multifunkční využití různých aktivit, je navržen tak aby podával skvělý výkon při cyklistice, procházkách, běhání a lyžování.

Našli jsme 17 produktů
Podle zadaného filtru jsme našli 17 produktů:

Filtrovat

17 / 17