Loading
Loading

POZOR AKTUÁLNĚ!

Osobní příjem a výdej reklamací je dočasně přerušen.
Pro podání reklamace kontaktujte prosím naši zákaznickou linku na feedo@feedo.cz, kde vám zdarma objednáme svoz.

Na FEEDO.CZ a KIIDO.CZ jsou reklamace hračka!

Jak reklamovat zboží?

Kontaktujte nás​

Napište na naše zákaznické centrum na e-mail feedo@feedo.cz. Napište nám, že chcete reklamovat zboží a vše vyřídíme za vás. Vaším problémem se bude intenzivně zabývat náš zákaznický servis.

Jak ušetříte svůj i náš čas?
– Uveďte co nejpodrobnější důvod reklamace.
– Pokud máte fotku reklamovaného zboží, prosím, pošlete nám ji. Celý proces značně urychlíte.

Pošleme kurýra

V případě reklamace se s vámi zákaznický servis dohodne na termínu vyzvednutí zásilky a pošleme kurýra na vámi uvedenou adresu. Kurýr balík vyzvedne na dohodnuté adrese a doveze k nám. Doprava je ZDARMA!

Vrátíme vám peníze

Posoudíme reklamaci, případně zašleme dodavateli na servisní posouzení nebo opravu. V případě, že je vada neodstranitelná, zašleme vám nové zboží nebo peníze zpět na účet.
Jestli k nám zboží zašlete sami, vrátíme vám v případě uznané reklamace náklady na poštovné. Stačí k tomu zaslat na náš email fotku podacího lístku a číslo bankovního účtu. VŠE JEDNODUŠE A RYCHLE!

Odstoupení od smlouvy

V případě, že si přejete odstoupit od smlouvy do 14 dnů od zakoupení bez udání důvodu, musí být zboží nepoškozené, nesmí být porušený hygienický obal produktu a zboží musí být vrácené v originálním obalu (úplné s kompletní dokumentací). Připojte vyplněný formulář na odstoupení od smlouvy a zašlete na adresu : ags 92, s.r.o., Crossdock Brno – Joppa Logistics, Písečná 509/5, 620 00 Brno.
 Podmínky odstoupení od smlouvy najdete v obchodních podmínkách.

Odstoupit od smlouvy do 14 dní a také podat reklamaci můžete i osobně, a to na naší Feedo prodejně Hostivice Praha. Se zbožím si prosím přineste i fakturu jako doklad o nákupu na našich stránkách.
V případě odstoupení od smlouvy vám bude po kontrole zboží (do 14 dní) vrácená platba na účet. V případě reklamace obdržíte do 30 dní vyjádření k reklamaci.

Platba se nevyplácí v hotovosti na prodejně, ale jen na bankovní účet zákazníka.

Adresa Feedo prodejny:
Jetřichova 2463, Praha Hostivice 253 01
Po-Ne: 09:00 – 19:30

– pro dotazy týkající se samotné prodejny a jejího sortimentu:
Kontakt: + 420 702 248 399
hostivice@feedo.cz 

– pro dotazy na podané reklamace osobně na prodejně anebo reklamace zaslané poštou přímo na adresu naši prodejny Hostivice.
Kontakt: 
reklamace.hostivice@feedo.cz 

Ajax loader