Loading
Loading

Značka Easywalker

Život je krásný. Tak pojďte s námi!

Easywalker navrhuje kočárky, které získávají ocenění a pochvaly za své jízdní vlastnosti, kompaktnost a snadnost použití. Za cenu, která je v průměru o 25 % nižší než ostatní prémiové značky, nabízíme rodinám garantovaný nejlepší nákup. Široká nabídka produktů pro každý životní styl.

Holandskou firmu Easywalker založil roku 1989 René Floore, který se nechal inspirovat tříkolovými kočárky ze Spojených států. Opustil tak svou práci řezníka a rozhodl se představit svou koncepci v Nizozemsku. Fluore díky své výborné manuální zručnosti a podnikavému duchu přišel na trh s kočárkem, kterého charakterizovaly tyto vlastnosti: promyšlený design, jednoduché ovládání, silná a odolná konstrukce a schopnost poradit si i s náročným terénem. Najděte kočárek, přesně podle svých představ a potřeb:

HARVEY²

Seznamte se s králem kočárků. S kočárkem, který sbírá ocenění za své jízdní vlastnosti a snadnost použití. 

CHARLEY

Lepšího společníka do města nenajdete. Váží pouhých 8 Kg a po celém dni zábavy ho jednoduše složíte do malého balíčku.

BUGGY XS

Nenajdete kompaktnější kočárek. Buggy XS se dá složit jen jednou rukou a ve složeném stavu má rozměr příručního zavazadla.

MOSEY+

Jste připraveni objevovat svět? Zkuste to s flexibilním a lehkým kočárkem Mosey+ v elegantním provedení v aerodynamickém tvaru.

BUGGY+

Záruka nejlepšího nákupu. Golfový kočárek Buggy+ přináší krásné látky a sofistikované barvy spolu s kvalitním designem. 

DISNEY

Hledáte moderní kočárek, který je praktický a vaše dítě ho bude milovat? Seznamte se s kočárky v provedení se známou pohádkovou ikonou Disney. 

MINI

Vydejte se na stylovou procházku s kombinovaným kočárkem MINI, který byl navržen ve spolupráci se značkou MINI  

DOPLŇKY

Moskytiéra, přepravní taška na kočárek, stylový fusak či deka, organizér, držák na nápoje či tácek na svačinu. To vše a mnohem víc.

Filtrace

Cenové rozmezí
Barva
Zobrazit více
Hmotnost kočárku
Kombinace
Materiál
Nafukovací kolečka
Pohlaví
Sezóna
Typ
Tříkolka
Varianty
Zobrazit více
Velikost
Ajax loader