Feedo

FEEDO.  Produkty, které jsou nejen praktické, ale také hezké, byť střídmé ve svém designu.

Naše firma, která za Feedo produkty stojí, má bohatou historii a tradici. Již přes 30 let přinášíme na trh výrobky, které zjednodušují životy rodičů a dopřávají pohodlí a bezpečí dětem.

Ve světe plném jasných barev a neustálých inovací si zakládáme na jednoduchosti a funkčnosti. Rozumíme tomu, že někteří zákazníci hledají především kvalitu a praktičnost bez zbytečných výmyslů. Proto se zaměřujeme na základní, ale důležité vlastnosti, které by měly produkty pro nejmenší splňovat.

V naší nabídce tak najdete kočárky, dětské postýlky, jídelní židličky a velké množství doplňků kupříkladu fusaky. Výrobky máme zejména v šedých barvách, které jsou nejenom nadčasové ale i snadno kombinovatelné, ale jelikož jsou to nejpoužívanější barvy, dokážeme je nakoupit levněji a ušetřit tak i Vaše peníze.

Jsme hrdí na to, že můžeme svým zákazníkům nabídnout výrobky, které jsou přímo od výrobce bez mezičlánků jako jsou distributoři nebo dovozci. Díky tomuto přímému modelu distribuce dokážeme snižovat náklady a nabízet výrobky za velmi příznivé ceny, aniž bychom obětovali kvalitu. Věříme, že dostupnost je stejně důležitá jako design a inovace, a snažíme se toto motto promítat do každého kusu našeho sortimentu.

Každý produkt v naší nabídce je pečlivě vybrán s ohledem na jeho funkčnost, aby splňoval základní potřeby rodičů a jejich dětí. Chceme, aby nákup u nás byl jednoduchý a bez starostí, protože chápeme, že vaším nejcennějším zbožím je čas strávený s rodinou.

Děkujeme vám za důvěru v naše produkty a těšíme se na další společnou cestu.

Tým Feedo       

Našli jsme 38 produktů
Podle zadaného filtru jsme našli 38 produktů:

Filtrovat

24 / 38