Sportovní kočárky

Sportovní kočárky do terénu si našly oblibu zejména u rodičů, kteří potřebují při procházkách v přírodě a jiných aktivitách venku prakticky a snadno manipulovat se svým kočárkem. V naší nabídce naleznete jak modely vhodné do města, tak sportovní kočárky do terénu, které hravě zvládnou i procházku lesem.

Kočárky do terénu jsou vybaveny většími koly s hrubším dezénem, díky čemuž bez problémů zvládnou překážky nerovných povrchů. Bojíte se, že se vaše miminko nebude ve sportovním kočárku cítit pohodlně? V tom případě vás jistě potěší, že sportovní kočárky mají také speciální pružení, které zajišťuje plynulý pohyb po cestách. Sportovní kočárky do terénu jsou uzpůsobeny k cestování. Jsou velmi kompaktní a dokážete je snadno uskladnit. Některé typy kočárků jako například EasyWalker mají také automatický skládací systém.

Neumíte se rozhodnout pro ten správný kočárek pro vaše miminko? Vyfiltrujte si naši nabídku v kategorii sportovní kočárky od nejlevnějších a vyberte si ten správný podle svých možností a preferencí. Na výběr máme z mnoha barevných variant, hravě tak vyberete sportovní kočárek pro holčičku i pro kluka.

Jelikož sportovní kočárek budete využívat na cestách v přírodě, určitě k němu nezapomeňte doplnit slunečníky a clony nebo síťky proti hmyzu a dešti.

Prohlédněte si také oblíbené typy dětských kočárků jako Cybex Priam, Cybex Mios, Thule Urban Glide 2Cybex Balios S LuxBugaboo DonkeyEasywalker HarveyKinderkraft Prime nebo Thule Chariot vozíky.

Našli jsme 285 produktů
Podle zadaného filtru jsme našli 285 produktů:
24 / 285