3x BABYBIO Bio piškoty s esenciálním olejem ze sladkého pomeranče 120 g

Kód výrobku: F173002 Dodavatelský kód: VP-F173002

Značka:

3x BABYBIO Bio piškoty s esenciálním olejem ze sladkého pomeranče 120 g

Značka:

Piškoty od Babybio potěší každý mlsný jazýček. Samy o sobě chutné a křupavé. Pro menší děťátka je lze nalámat např. do nemléčných kaší Babybio nebo jednoduše smíchat s tekutým kojeneckým mlékem Babybio Croissance 3.

Bio výživa pro kojence od ukončeného 8. měsíce. Dobrota pro všechny malé labužníky! Piškoty, které jsou přizpůsobeny na míru nejmenším strávníkům. Díky obsahu éterického oleje z pomerančů dětem velmi chutnají. Od 8. měsíce jsou vhodné ve formě kaše, kterou připravíte smícháním sušenky s kojeneckým mlékem či příkrmem. Od 10. měsíce mohou být podávány k ochutnávání a kousání, pokud má dítě alespoň 2 zoubky, je schopno sníst malé kousky a sedět v sedačce.

Výrobek ekologického zemědělství. Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí. Bez palmového oleje. Bez přidané soli. Bez chemických konzervačních látek, dochucovadel, zahušťovadel a barviv.

Garance Babybio: Ekologická výživa pro kojence. 25 let odborných zkušeností. Známý původ surovin. Receptury vyvíjené ve spolupráci s francouzskými pediatry a nutričními odborníky. Vyrobeno ve Francii. Baleno v ochranné atmosféře. Obaly neobsahují BPA. Každá nově vyrobená výrobní šarže podléhá laboratornímu rozboru přímo u výrobce, než je uvolněna do prodeje.

Složení:

Pšeničná mouka* 29 %, obilný škrob*, třtinový cukr*, vejce* 18 %, řepkový olej*, droždí, esenciální olej ze sladkého pomeranče* 0,6 %, prášek do pečiva: uhličitan amonný, obsahuje lepek a vejce, může obsahovat sóju, sezam, mléko a ořechy. *složky ekologického zemědělství"

Značka:
Babybio
Věk
od 9. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ne