3x BABYBIO Jablko banán s kokosovým mlékem 2x 130 g

Kód výrobku: F172989 Dodavatelský kód: VP-F172989

Běžná cena

267 Kč
Cena za 100 g: 34 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

3x BABYBIO Jablko banán s kokosovým mlékem 2x 130 g

Značka:

Ovocný bio příkrm od 6. měsíce. Čistá chuť přírody a ovoce z lokálních francouzských ekofarem. Bez umělých konzervantů, bez zahušťovadel a dochucovadel. Bez přidaného cukru. Bio výživa pro kojence od ukončeného 6. měsíce. Jablko, banán, kokosové mléko – představujete si tu kombinaci? Zní to skvěle, že? A co když doplníme, že všechny naše ingredience pochází z ekologického zemědělství a jsou plné chuti? Je tu příkrm, který bude vaše děťátko zbožňovat.

Výrobek ekologického zemědělství. Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí. Bez přidaného cukru. Bez palmového oleje. Bez přidané soli. Bez chemických konzervačních látek, dochucovadel, zahušťovadel a barviv. Garance Babybio: Ekologická výživa pro kojence. 25 let odborných zkušeností. Známý původ surovin. Receptury vyvíjené ve spolupráci s francouzskými pediatry a nutričními odborníky. Vyrobeno ve Francii. Baleno v ochranné atmosféře. Obaly neobsahují BPA. Každá nově vyrobená výrobní šarže podléhá laboratornímu rozboru přímo u výrobce, než je uvolněna do prodeje.

Připraveno pasterizací. Vyrobeno ve Francii. Baleno v ochranné atmosféře. Obal bez BPA.

Složení:

jablka* 69 %, banány* 20 %, kokosové mléko* 10 % (kokos*, voda), šťáva z citrónů*, bez přidaného cukru, bez mléka, bez zahušťovadel, bez lepku *složky ekologického zemědělství Naše receptury se mohou vyvíjet. Proto přesné info o složení a nutričních hodnotách vždy naleznete na etiketě produktu.

Příprava: Podávejte při pokojové teplotě. Nepřidávejte cukr.

Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Před otevřením skladujte při pokojové teplotě. Po otevření dobře uzavřete a skladujte v ledničce max. 48 hodin.

Nutriční hodnoty/100 g: energetická hodnota 271 kJ/65 kcal, bílkoviny ˂0,5g, sacharidy 11 g, z toho cukry 11 g, tuky 2 g, z toho nasycené mastné kyseliny 2 g, vláknina 1,3 g, sůl ˂ 0,01 g, sodík ˂ 5 mg

Země původu: Francie

Adresa dodavatele: Bohemia Organics s.r.o. , Nad Pískovnou 20, 140 00 Praha 4, Česká republika

Značka:
Babybio
Věk
od 7. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano
Složení
vícedruhové