3x BABYBIO Kapsička jablko hruška broskev 4x 90 g

Kód výrobku: F172966 Dodavatelský kód: VP-F172966

Běžná cena

417 Kč
Cena za 100 g: 39 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

3x BABYBIO Kapsička jablko hruška broskev 4x 90 g

Značka:

Ovocný bio příkrm od 6. měsíce ve čtyřech praktických 90g kapsičkách. Svěží lahodné receptury z bio ovoce zrajícího na lokálních francouzských ekofarmách. Bez umělých konzervantů, bez zahušťovadel a dochucovadel. Bez přidaného cukru.

Jablka jsou stálicí na dětském jídelníčku. Do party jsme jim přidali hrušku a broskve. Vznikl tak ovocný příkrm, který má skvělou chuť, ideální konzistenci a ještě je v praktickém balení, které můžete vzít s sebou kamkoli.

Výrobek ekologického zemědělství. Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí. Bez přidaného cukru. Bez palmového oleje. Bez přidané soli. Bez chemických konzervačních látek, dochucovadel, zahušťovadel a barviv.

Garance Babybio: Ekologická výživa pro kojence. 25 let odborných zkušeností. Známý původ surovin. Receptury vyvíjené ve spolupráci s francouzskými pediatry a nutričními odborníky. Vyrobeno ve Francii. Baleno v ochranné atmosféře. Obaly neobsahují BPA. Každá nově vyrobená výrobní šarže podléhá laboratornímu rozboru přímo u výrobce, než je uvolněna do prodeje.

Složení:

jablka* 50 %, hrušky* 30 %, broskve* 20 %, bez přidaného cukru, bez lepku a mléka *složky ekologického zemědělství Naše receptury se mohou vyvíjet. Proto přesné info o složení a nutričních hodnotách vždy naleznete na etiketě produktu.

Příprava: Podávejte při pokojové teplotě. Nepřidávejte cukr. Nenechte dítě konzumovat bez dozoru ani hrát si s uzávěrem.

Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Před otevřením skladujte při pokojové teplotě. Po otevření dobře uzavřete a skladujte v ledničce max. 24 hodin.

Nutriční hodnoty/100 g: energetická hodnota 228 kJ/54 kcal, bílkoviny 0,3 g, sacharidy 12 g, z toho cukry 10,3 g, tuky 0,3 g, z toho nasycené mastné kyseliny ˂0,1 g vláknina 1 g, sodík 4 mg, sůl 0,01 g

Země původu: Francie

Adresa dodavatele: Bohemia Organics s.r.o. , Nad Pískovnou 20, 140 00 Praha 4, Česká republika

Značka:
Babybio
Věk
od 7. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano
Složení
vícedruhové