3x BABYBIO Příkrm brambory se špenátem, pastinákem a kozím sýrem 2x 200 g

Kód výrobku: F172986 Dodavatelský kód: VP-F172986

Běžná cena

297 Kč
Cena za 100 g: 25 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

3x BABYBIO Příkrm brambory se špenátem, pastinákem a kozím sýrem 2x 200 g

Značka:

BIO zeleninový příkrm pro děti od 8. měsíce. Originální receptura kombinuje farmářskou zeleninu s jemnou chutí kozího sýra. Bio výživa pro kojence od ukončeného 8. měsíce. Příkrm jako z luxusní francouzské restaurace! To je kombinace krémových francouzských brambor, prvotřídního holandského špenátu a francouzského pastiňáku, doplněná francouzských kozím sýrem a špetkou rozmarýnu. Menu, nad kterým se vaše děťátko bude rozplývat!

Výrobek ekologického zemědělství. Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí. Bez přidaného cukru. Bez palmového oleje. Bez přidané soli. Bez chemických konzervačních látek, dochucovadel, zahušťovadel a barviv. Garance Babybio: Ekologická výživa pro kojence. 25 let odborných zkušeností. Známý původ surovin. Receptury vyvíjené ve spolupráci s francouzskými pediatry a nutričními odborníky. Vyrobeno ve Francii. Baleno v ochranné atmosféře. Obaly neobsahují BPA. Každá nově vyrobená výrobní šarže podléhá laboratornímu rozboru přímo u výrobce, než je uvolněna do prodeje.

Vařeno v páře. Baleno v ochranné atmosféře. Obal bez BPA.

Složení:

brambory* 37 %, špenát* 16 %, pastinák* 15 %, voda z vaření, odstředěné rekonstituované mléko* v prášku, kozí sýr* 5 %, šťáva z citrónů*, rozmarýn*, bez zahušťovadel a přidané soli, bez lepku, obsahuje mléko *složky ekologického zemědělství Naše receptury se mohou vyvíjet. Proto přesné info o složení a nutričních hodnotách vždy naleznete na etiketě produktu.

Obsahuje: MLÉKO

Příprava v horké vodě: Misku ponořte asi na 5 minut do vroucí vody. Poté pokropte studenou vodou, chvilku počkejte a odejměte víčko. Příprava v mikrovlnné troubě: Propíchněte víčko a ohřívejte 1 minutu na střední výkon. Obsah zamíchejte. Před podáváním ověřte teplotu. Nepřisolujte.

Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Před otevřením skladujte při pokojové teplotě. Po otevření dobře uzavřete a skladujte v ledničce max. 48 hodin.

Nutriční hodnoty/100 g: energetická hodnota 209 kJ/50 kcal, bílkoviny 2,5 g, sacharidy 6 g, z toho cukry 2 g, tuky 1,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny 1,1 g, vláknina 1,1 g, sůl 0,1 g, sodík 37 mg

Země původu: Francie

Adresa dodavatele: Bohemia Organics s.r.o. , Nad Pískovnou 20, 140 00 Praha 4, Česká republika

Značka:
Babybio
Věk
od 9. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano