3x NUTRILON Mléko batolecí 3 Advanced 1 kg, 12+

Kód výrobku: F177680 Dodavatelský kód: VP-F177680

Skladem

Běžná cena

1 647 Kč

Cena po slevě

1 599 Kč
Cena za 1 ks: 533 Kč
Dlouhodobě snížená cena
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

3x NUTRILON Mléko batolecí 3 Advanced 1 kg, 12+

Značka:

Objevte naši nejnovější inovaci mlék Nutrilon 3 Advanced, speciálně vyvinutou pro podporu imunitního systému A normálního VÝVOJE*. Naše jedinečné složení obsahuje naši patentovanou směs oligosacharidů GOS/FOS a LCP**, oligosacharid mateřského mléka 3'GL (3'galaktozyllak­tóza), který přináší náš unikátní proces výroby, vitamíny C a D, které přispívají k podpoře imunity* a také vápník* . Naše inovativní složení je BEZ PALMOVÉHO OLEJE a nyní také v cenově výhodném a 100% recyklovatelném papírovém balení duo balení! Počátek života vašeho děťátka je výjimečné období. Je krásné, občas nevyzpytatelné, ale především hektické. Musíte se starat o spoustu věcí, a proto je důležité mít se na koho obrátit. Jsme tady pro vás.

NUTRILON 3 ADVANCED batolecí mléko od ukončeného 12. měsíce obsahuje: HMO 3´GL a směs oligosacharidů GOS/FOS Živiny na podporu imunitního systému (Vitamíny C a D)

  • vitaminy C a D* přispívají k normální funkci imunitního systému

Omega-3 (DHA) Vápník

  • Vápník* je potřebný pro normální růst a vývoj kostí u dětí

BEZ PALMOVÉHO OLEJE

**LCP = polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem

100% recyklovatelná krabice obalu

DALŠÍ KROK NA PODPORU IMUNITY* Začátek života vašeho děťátka je výjimečné období a my věříme, že každá zkušenost v jejich životě jim pomáhá budovat odolnost. Představujeme vám naši nejnovější inovaci, Nutrilon Advanced, speciálně vyvinutý pro podporu imunitního systému a normálního vývoje vašeho dítěte*. Naše inovativní složení je BEZ PALMOVÉHO OLEJE a nyní také v cenově výhodném a 100% recyklovatelném papírovém obalu duo balení!

Proč si vybrat batolecí mléko Nutrilon? Mezi hlavní výhody mléček Nutrilon patří:

  • HMO 3´GL: Oligosacharid mateřského mléka 3´galaktozyllak­tóza, kterou přináší náš unikátní proces
  • PREBIOTIKÁ GOS/FOS: napodobují funkci oligosacharidů v mateřském mléce
  • ŽIVINY PRO PODPORU IMUNITNÍHO SYSTÉMU: Vitamíny C, D* přispívají k normální funkci imunitního systému
  • VÁPNÍK: Vápník* potřebný pro normální růst a vývoj kostí u dětí
  • BEZ PALMOVÉHO OLEJE

**LCP = polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem

100% recyklovatelná krabice obalu

Vitamíny C a D přispívající k normální funkci imunitního systému. Vápník, který je potřebný pro normální růst a vývoj kostí u dětí.

Naše jedinečné složení obsahuje patentovanou směs oligosacharidů GOS/FOS a LCP**, oligosacharid mateřského mléka 3'GL (3'galaktozyllak­tóza), který přináší náš jedinečný výrobní proces, vitamíny C a D na podporu imunity* a vápník potřebný pro normální růst a vývoj kostí*. Naše inovativní složení je BEZ PALMOVÉHO OLEJE a nyní také v cenově výhodném a 100% recyklovatelném papírovém obalu duo balení!

*Vitamíny C a D přispívají k normální funkci imunitního systému, vápník je potřebný pro normální růst a vývoj kostí u dětí. **LCP = polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem

Expert na výživu v raném věku Nutricia má více než 120 let zkušeností s výživou dětí. S naším týmem pět set vědců a odborníků jsme již 50 let nadšenými průkopníky ve výzkumu vlivu výživy na vývoj batolat a jejich imunitní systém.

Proč důvěřovat značce Nutrilon? Batolecí mléka Nutrilon jsou vyvinuta na základě výzkumu výživy dětí. Již více než 50 let se náš tým pět set vědců a odborníků věnuje výzkumu vlivu výživy na vývoj batolat a jejich imunitní systém.

Příběh Nutrilonu začíná v přírodě Mléka Nutrilon vyrábíme z vysoce kvalitního mléka od kraviček z kontrolovaných chovů. Díky inovativním technologiím uchováváme to nejlepší z přírody. Naše mléko obsahuje pouze pečlivě vybrané ingredience, přizpůsobené výživovým potřebám dětí. Základem mléka Nutrilon je naše jedinečná receptura, kterou neustále vylepšujeme v nejmodernějších vývojových centrech po celém světě. Aby miminko dostávalo to nejlepší od samého začátku, neustále vylepšujeme naši recepturu. Snažíme se, aby naše produkty byly nejvyšší kvality, přátelské k přírodě a hlavně jednoduché na použití.

Složení:

1 364 / 5 000 Výsledky překladu Výsledky překladu Laktóza (z mléka/z mléka), sušené odtučněné mléko/odtučněné mléko, maltodextrin/mal­todextrin, galaktooligosacha­ridy (z mléka/z mléka) 8,6 %, demineralizovaná syrovátka/syrovátka (z mléka/z mléka) bílkoviny (z mléka/z mléka), rostlinné/rostlinné oleje (řepkový/řepkový, slunečnicový/slu­nečnicový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové/sluneč­nicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový), fosforečnan vápenatý, fruktooli , rybí olej, citronan/citran draselný, hydrogenfosforečnan hořečnatý/hořeč­natý, citronan/citran sodný, chlorid draselný, kyselina L-askorbová, emulgátor (sójový lecitin/lecitin), chlorid cholinu/cholin chlorid, /hořečnatý, L-askorban sodný, síran zinočnatý/zineč­natý, antioxidant (askorbylpalmitát), D-pantothenát/pan­totenát vápenatý, DL-α-tokoferyl acetát, mléčná aroma/mléčné aroma, nikotinamid/ni­kotinami lavin, retinylpalmitát, cholekalciferol, pyridoxin/pyridoxin hydrochlorid, thiamin/thiamin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglu­tamová/pteroyl­monoglutamová (kyselina listová), fytomenadion/fy­tomenadion, D. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Značka:
Nutrilon
Věk
od 1 roku
Bez laktozy
ne