3x POPOTE Kapsička bio banán 120 g, 4+

Kód výrobku: F164511 Dodavatelský kód: VP-F164511

Skladem

Běžná cena

177 Kč

Cena po slevě

172 Kč
Cena za 100 g: 48 Kč
Dlouhodobě snížená cena
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

3x POPOTE Kapsička bio banán 120 g, 4+

Značka:

Děti milují banány  Proto jsme jimi naši kapsičku naplnili z 85 %! Navíc v prvotřídní bio kvalitě. Pro získání optimální struktury a konzistence jsme banán doplnili pouze o vodu z vaření (14,5 %) a kapku šťávy z bio citronů (0,5 %). A to je vše! Vhodné již od 4 měsíců.

Ve společnosti Popote se řídíme jednoduchým pravidlem. V naší domovské Francii vyrábíme produkty pouze s jedinou hlavní ingrediencí, aby i nejmenší děťátka mohla poznat, jak doopravdy chutná ovoce. Popote, s láskou k těm nejmenším.

Pro svou jednoduchou chuť a minimální obsah přírodního cukru je ideální při podávání prvních příkrmů začít se zeleninou. Pokud již ale do jídelníčku potřebujete zařadit i ovoce, které je přirozeně sladší, vyzkoušejte BIO Banán od Popote. Tato kapsička je skutečným pomocníkem pro každý den, když chcete děťátku začít podávat různorodou stravu.

Žádná chemická kouzla a magie v podobě přidaného cukru, zahušťovadel, dochucovadel a konzervantů! Pouze čistá příroda 

Na výběru banánů do našich kapsiček si dáváme opravdu záležet. Naši dodavatelé je pěstují v souladu s pravidly ekologického zemědělství. Nedochází zde např. k aplikaci umělých pesticidů a používána jsou pouze přírodní hnojiva.

Připravte svému drobečkovi pochoutky na míru jeho chutím. Pouze ingredience ve 100% bio kvalitě. Pěstované s vášní a láskou k produktu. Jemně povařené, následně rozmixované na potřebnou jemnost, dané do kapsiček a upravené pouze pasterizací. Žádné zbytečné přísady. Jedině tak si totiž ovoce může zachovat co nejvíce chuti a vůně.

Právě proto banán od Popota chutná tak skvěle samostatně i ve směsi s jinými příchutěmi. Např. pomerančovým květem, vanilkou či kokosovým mlékem. Existuje nespočet způsobů, jak v kombinaci s banánem vytvořit originální pochoutku pro Vašeho malého strávníka.

Popote ví, jak potěšit chuťové pohárky každého malého jedlíka. Všechny produkty jsou navíc schváleny pediatry v oboru kojenecké výživy. Navíc díky praktickému balení je můžete vzít jednoduše s sebou třeba na procházku. Popote – kapsička do každé kapsy.

Tipy na jednoduchou pochoutku:

  • Příprava chutného banánového krému (od 12 měsíců) – zahustěte v pánvi 6 odměrek sušeného kojeneckého mléka, 3 čajové lžičky organické kukuřičné mouky, 90 ml vody a smíchejte s obsahem naší banánové kapsičky. Nechte vychladnout a můžete podávat.

Skladování: Pokud jste obsah kapsičky tepelně neohřívali, může být po otevření skladován při pokojové teplotě a až 48 hodin v chladničce. Kapsičku však dobře uzavřete uzávěrem.

Obal bez bisfenolu A. Pro zachování vlastností baleno v ochranné atmosféře.

Popusťte uzdu své kulinářské fantazii vytvořením vlastních receptů. Nenechejte však své dítě mladší 36 měsíců hrát si s uzávěrem nebo bez dozoru!

Složení:

Bio banány 85%, voda na vaření 14,5 %, organická citronová šťáva 0,5 %

Značka:
Popote
Věk
od 5. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano
Složení
vícedruhové