3x POPOTE Kapsička bio brokolice 120 g, 8+

Kód výrobku: F164530 Dodavatelský kód: VP-F164530

Skladem

Běžná cena

195 Kč

Cena po slevě

189 Kč
Cena za 100 g: 53 Kč
Dlouhodobě snížená cena
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

3x POPOTE Kapsička bio brokolice 120 g, 8+

Značka:

Černá ovce mezi zeleninou.  Děti ji často nenávidí, přesto by určitě neměla chybět na paletě chutí Vašeho děťátka. Brokolice je plná vlákniny a vitamínu C. Tato zelenina je velkým přínosem v období chuťové diversifikace. Tu naši jsme vybírali pravdu pečlivě a pouze v bio kvalitě. Jemně jsme ji podusili a naplnili do praktické kapsičky. Nepochybně zdravá kapsička pro děti od 8 měsíců. Nezapomeňte, že i brokolice chutná skvěle a krásně se dá spojit s dalšími ingrediencemi.

Ve společnosti Popote se řídíme jednoduchým pravidlem. V naší domovské Francii vyrábíme produkty pouze s jedinou hlavní ingrediencí, aby i nejmenší děťátka mohla poznat, jak doopravdy chutná zelenina. Popote, s láskou k těm nejmenším.

Když už brokolici, tak pořádnou porci  V naší kapsičce Popote jí naleznete plných 75 %! Pro dosažení správně hladké struktury a konsistence i pro děti od 8 měsíců jsme přidali 6 % brambor a 19 % vody. A to je vše!

Na výběru brokolice do našich kapsiček si dáváme opravdu záležet. Naši dodavatelé ji pěstují v souladu s pravidly ekologického zemědělství. Nedochází zde např. k aplikaci umělých pesticidů a používána jsou pouze přírodní hnojiva.

Připravte svému drobečkovi pochoutky na míru jeho chutím. Pouze ingredience ve 100% bio kvalitě. Pěstované s vášní a láskou k produktu. Jemně povařené, následně rozmixované na potřebnou jemnost, dané do kapsiček a upravené pouze sterilizací. Žádné zbytečné přísady. Jedině tak si totiž zelenina může zachovat co nejvíce autentické chuti a vůně.

Právě proto je naše brokolice tak chutná. Navíc ji můžete snadno kombinovat s dalšími přísadami.

Popote ví, jak potěšit chuťové pohárky každého malého jedlíka. Všechny produkty jsou schváleny pediatry v oboru kojenecké výživy. Díky praktickému balení je můžete vzít jednoduše s sebou třeba na procházku. Popote – kapsička do každé kapsy.

Tipy na jednoduchou pochoutku:

Smíchejte brokolicovou kašičku Popote se sklenicí kojeneckého mléka a ohřejte. Přidejte trochu crème fraîche a během okamžiku získáte skvělou brokolicovou polévku.

Skladování: Pokud jste obsah kapsičky tepelně neohřívali, může být po otevření skladován při pokojové teplotě a až 48 hodin v chladničce. Kapsičku však dobře uzavřete uzávěrem.

Obal bez bisfenolu A. Pro zachování vlastností baleno v ochranné atmosféře.

Složení:

Bio brokolice 75 %, voda na vaření 19 %, bio brambory 6 %