3x POPOTE Kapsička bio jablko Golden 120 g, 4+

Kód výrobku: F164510 Dodavatelský kód: VP-F164510

Skladem

Běžná cena

177 Kč

Cena po slevě

172 Kč
Cena za 100 g: 48 Kč
Dlouhodobě snížená cena
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

3x POPOTE Kapsička bio jablko Golden 120 g, 4+

Značka:

Jak si vychutnat jablíčka, když ještě nejsou zoubky? Díky kapsičce Popote BIO Jablko, která obsahuje 100 % BIO jablko odrůdy Golden vaše děťátko pozná, jak chutnají pravá jablíčka ještě dřív, než mu narostou zoubky. Ano, pouze jedna ingredience a to je vše! Žádná chemická kouzla a magie v podobě přidaného cukru, zahušťovadel, dochucovadel a konzervantů! Pouze čistá příroda a 100% bio kvalita  Vhodné od 4 měsíců.

Ve společnosti Popote se řídíme jednoduchým pravidlem. V naší domovské Francii vyrábíme produkty pouze s jedinou hlavní ingrediencí, aby i nejmenší děťátka mohla poznat, jak doopravdy chutná ovoce. Popote, s láskou k těm nejmenším.

Na výběru jablek do našich kapsiček si dáváme opravdu záležet. Naši dodavatelé je pěstují v souladu s pravidly ekologického zemědělství. Nedochází zde např. k aplikaci umělých pesticidů a používána jsou pouze přírodní hnojiva.

Chcete začít svému děťátku podávat první příkrmy? Pro svou jednoduchou chuť a minimální obsah přírodního cukru je ideální začít se zeleninou. Pokud ale do jídelníčku chcete zařadit již i ovoce, které je přirozeně sladší, nemůže být nic jednoduššího než BIO jablíčko od Popote.

Později můžete začít kouzlit s různými příchutěmi a mísit je dle přání Vašeho malého miláčka. Je to tak snadné! Naše jablíčko jednoduše smícháte např. s pomerančovým květem, vanilkou nebo kokosovým mlékem. Uvidíte, že si díky plné chuti jablíčka Golden a jeho hladké struktuře v kuchyni skutečně vyhrajete.

Připravte svému děťátku pochoutky na míru jeho chutím. Popote, pouze ingredience ve 100% bio kvalitě. Pěstované s vášní a láskou k produktu. Jemně napařené a bez zbytečných přídavků. To je důvod, proč naše produkty samy o sobě chutnají tak dobře. Zároveň díky tomu s nimi můžete snadno tvořit Vaše vlastní recepty.

Všechny produkty Popote jsou schváleny francouzskými pediatry v oboru kojenecké výživy.

Tipy na jednoduchou pochoutku:

  • Pro rychlé osvěžení – smíchejte obsah kapsičky v lahvičce s trochou minerální vody. Protřepejte a můžete podávat.
  • Do obsahu kapsičky přidejte kapku vody z pomerančových květů a špetku bio vanilky. Exotická pochoutka je na světě.

Skladování: Pokud jste obsah kapsičky tepelně neohřívali, může být po otevření skladován při pokojové teplotě a až 48 hodin v chladničce. Kapsičku však dobře uzavřete uzávěrem.

Obal bez bisfenolu A. Pro zachování vlastností baleno v ochranné atmosféře.

Popusťte uzdu své kulinářské fantazii vytvořením vlastních receptů. Nenechejte však své dítě mladší 36 měsíců hrát si s uzávěrem nebo bez dozoru!

Složení:

Bio jablka 100 %

Značka:
Popote
Věk
od 5. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano
Složení
jednodruhové