3x SALVEST Põnn BIO Ovocné smoothie s jogurtem a sušenkami (110 g)

Kód výrobku: F166906 Dodavatelský kód: VP-F166906

Běžná cena

129 Kč
Cena za 100 g: 39 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

3x SALVEST Põnn BIO Ovocné smoothie s jogurtem a sušenkami (110 g)

Značka:

Ovocno-obilný příkrm s jogurtem a sušenkami pro kojence od ukončeného 6. měsíce.

Kapsička s praktickým uzávěrem obsahuje pouze banánové, mangové a malinové pyré, jogurt a sušenky, to vše v bio kvalitě. Není do ní přidáván žádný další cukr, umělá barviva, aromata a ani konzervanty. Výrobek je tepelně opracovaný a jeho trvanlivost zajišťuje šetrná sterilizace. Ovocno-obilný příkrm byl vyvinut ve spolupráci s pediatry. Díky této kapsičce si váš malý mlsounek může pochutnat nejen na ovoci, ale na jazýčku se mu rozplyne také lahodná chuť sušenek. Návod na přípravu: Kapsičku protřepte. Její obsah je vhodné podávat dětem malou lžičkou. Začněte jednou až dvěma čajovými lžičkami denně a množství postupně zvyšujte. Kapsička není určena k ohřevu v mikrovlnné troubě.

Složení: *banánové pyré (37 %), *mangové pyré (36 %), *jogurt (15 %), *malinové pyré (10 %), *sušenky [obsahující mouku z tvrdé PŠENICE, máslo a vodu] (2 %). Obsahuje lepek. *z ekologického zemědělství. Alergeny jsou označeny VELKÝM písmenem.

Výživová hodnota na 100 g: Energie 370 kJ/ 88 kcal; tuk 1,3 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,8 g; sacharidy 16 g, z toho cukry 11 g; bílkoviny 1,3 g; sůl 0,01 g. Obsah soli je dán množstvím přirozeně se vyskytujícího se sodíku obsaženého v surovinách. Bez přídavku cukrů. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. Potravina pro zvláštní výživu.

Skladování: Neotevřený výrobek se skladuje při běžné pokojové teplotě. Otevřenou kapsičku znovu uzavřete a skladujte v chladničce po dobu maximálně 24 hodin. Minimální trvanlivost je uvedena na obalu.

Výrobce: AS Salvest, Aruküla tee 3, 51017, Tartu, Estonsko. Distributor: Health Academy, s. r. o., Zbraslavská 22/49, Praha 5, 159 00, Česká republika, www.healthfactory.cz, info@healthfactory.cz.

Značka:
Salvest
Věk
od 7. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano
Složení
vícedruhové