5x Organic křupky s mrkví a pomerančem 35 g

Kód výrobku: F167616 Dodavatelský kód: VP-F167616

Značka:

5x Organic křupky s mrkví a pomerančem 35 g

Značka:

GERBER Organic křupky s mrkví a pomerančem jsou křehké a nadýchané křupky pro děti vhodné od ukončeného 10. měsíce. Křupky jsou speciálně navrženy tak, aby odpovídaly potřebám vašich ratolestí. Skvěle padnou do ruček malých strávníků a pobízí i ty nejmenší k samostatnosti při jídle. Hravý tvar skvěle padnoucí do malých ruček vede k rozvoji jemné motoriky. Každá křupka obsahuje kombinaci obilovin, mrkve a pomerančů pěstovaných na certifikovaných organic farmách, kde je brán ohled na přirozený způsob pěstování a dozrávání všech plodin.

V Gerber Organic

  • Chráníme přírodu a respektujeme její přirozený koloběh
  • Spolupracujeme s farmáři už po několik generací
  • Nepoužíváme chemická hnojiva a pesticidy
  • Plodiny sklízíme ručně

V roce 1927 Dorothy GERBER začala s přikrmováním své 7 měsíční dcery Sally podle doporučení svého pediatra, protože v tu dobu žádné příkrmy neexistovaly. Průkopnická a podnikavá žena z Fremontu v USA se skvělým nápadem zpřístupnila bezpečné a kvalitní příkrmy pro kojence… … a tím začal příběh dnešní světové jedničky značky Gerber, která po celých 95 let své existence je inovativní, přinášela a nadále přináší příkrmy pro děti odpovídajícím současným potřebám maminek i miminek v každém věku.

Složení: mouky 87,9 % (PŠENIČNÁ(1) 79,7 %, celozrnná OVESNÁ(1) 8,2 %), slunečnicový olej(1), mrkvové vločky(1) 3,7 % (mrkev(1), rýžová mouka(1)), pomerančový prášek(1) 0,3 %, antioxidant (alfa-tokoferol), regulátor kyselosti (uhličitan vápenatý), thiamin-mononitrát (thiamin), ARAŠÍDOVÝ prášek. (1)z ekologického zemědělství.

Alergeny jsou zvýrazněny velkým písmem

0 % přidaného cukru. Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. Jednoduše delíkátní bez barviv, konzervantů a sladidel. Ve shodě s požadavky příslušné legislativy. Tvar skvěle padnoucí do malých ruček vede k rozvoji jemné motoriky.

Země původu: Portugalsko

Nutriční hodnoty:

Energie / Energia 1780 kJ / 426 kcal Tuky 9,7 g – z toho nasycené / nasýtené mastné kyseliny 1,3 g Sacharidy 71,9 g – z toho cukry 2,1 g Vláknina 3,1 g Bílkoviny / Bielkoviny 9,7 g Sůl / Soľ < 0,10 g Thiamin / Vitamín B1 1,9 mg (380 %)*. *Referenční / Referenčná hodnota

Podávejte sedícímu dítěti pod vaším stálým dohledem. Křupky jsou vhodné pro dítě zvyklé na žvýkání pevné stravy. Pro snadnější konzumaci a zachování čerstvosti produktu, nasypte jednu porci křupek (přibližně hrst) do dětské misky a podejte dítěti. Plechovku poté ihned uzavřete. V případě poškození obalu výrobek nekonzumujte.

Uchovejte v suchu při pokojové teplotě. Po otevření spotřebujte do 2 týdnů. Obal se zbývajícími křupkami opětovně pečlivě uzavřete. Otevřený výrobek chraňte před vlhkem.

Adresa dodavatele: Nestlé Česko s.r.o., Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 4, www.nestle.cz

Značka:
GERBER
Věk
od 11. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano