5x HAMI 5 Mléko dětské 600 g

Kód výrobku: F164404 Dodavatelský kód: VP-F164404

Skladem

Běžná cena

1 595 Kč

Cena po slevě

989 Kč
Cena za 100 g: 33 Kč
Dlouhodobě snížená cena
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

5x HAMI 5 Mléko dětské 600 g

Značka:

Batolecí mléko Hami 5 (od ukončeného 35. měsíce).

Bříška malých nezbedů mají i v jejich téměř třech letech vysoké nároky. Malé děti například potřebují 4× více vitamínu D a 3× více vápníku než dospělý*. Společně s pravidelnou a vyváženou stravou jim batolecí mléko Hami 5 pomáhá doplňovat důležité vitamíny a minerály a navíc skvěle chutná. Kromě vitamínů C a D, které přispívají k normální funkci imunitního systému, má mléko prebiotickou vlákninu GOS/FOS a také vápník, který je důležitý pro normální růst a vývin kostí2. Navíc obsahuje také jód a železo, které přispívají k normálnímu rozvoji poznávacích funkcí u dětí2. Mlíčko Hami 5 je jednoduše přesně přizpůsobené potřebám vašeho malého gurmána tak, aby bylo vhodnou součástí jeho smíšené a vyvážené stravy!

Také se můžete spolehnout, že v něm nenajdete palmový olej a konzervanty1. Těšte se také na jeho skvělou chuť a jednoduchou přípravu.

 • v přepočtu na kilogram hmotnosti v souladu s Referenčními hodnotami pro příjem živin DACH (Společnost pro výživu, z.s.), 2019, Společnost pro výživu ČR: Výživové doporučené dávky (DACH) – referenční hodnoty pro příjem živin, Výživa servis s.r.o., 2011.

2 Batolecí mléko Hami 5 obsahuje vitamin D a vápník potřebné pro normální růst a vývin kostí u dětí, železo a jód přispívající k rozvoji poznávacích funkcí. Obsahuje také vitamíny C a D přispívající k normální funkci imunitního systému. 1 Tak jako všechna kojenecká a dětská výživa dle požadavků legislativy. A v čem je batolecí mlíčko Hami 5 tak jedinečné? Má unikátní složení OptiNutri s prebiotickou vlákninou GOS/FOS, díky kterému pomůže dodat děťátku potřebné živiny do vyváženého jídelníčku.

Batolecí mléko Hami MÁ:

 • Prebiotickou vlákninu GOS/FOS
 • vitamíny C a D přispívající k normální funkci imunitního systému2.
 • vápník a vitamin D, které jsou potřebné pro normální růst a vývin kostí u dětí2
 • železo a jód, které přispívají k rozvoji poznávacích funkcí2
 • lahodnou chuť pro mlsný jazýček

NEMÁ:

 • palmový olej
 • konzervanty1

Těšte se také na rychlou a snadnou přípravu, mlíčko se skvěle rozpouští a nehrudkovatí!

Důležité upozornění:

Hami 5 je určeno pro výživu dětí od 35. měsíce věku jako součást smíšené a vyvážené stravy dítěte, není náhradou mateřského mléka. Kojení je pro dítě to nejlepší. Vyvarujte se dlouhému kontaktu mléčné výživy se zoubky – zvyšuje riziko výskytu zubního kazu. Pečujte pravidelně o zoubky dítěte, zejména před spaním. Požádejte o radu zubního lékaře. Pro zdraví dítěte je důležité dodržovat návod na přípravu a uvedená doporučení. Hami 5 není určeno pro výživu kojenců do 1 roku věku. Podporujeme doporučení WHO – plné kojení v prvních 6 měsících věku a pokračování až do 2 let věku a dále, spolu se zaváděním bezpečné a vhodné doplňkové stravy. Pro správný růst a vývin kostí potřebují batolata až 3× více vápníku a 4× více vitaminu D než dospělí*. Vedle právě vápníku a vitamínu D, má batolecí mléko Hami 3 také prebiotickou vlákninu GOS/FOS, dále i železo a jód přispívající k normálnímu rozvoji poznávacích funkcí2. Mlíčko Hami 3 je jednoduše přesně přizpůsobené potřebám vašeho malého gurmána-tak aby bylo vhodnou součástí jeho smíšené a vyvážené stravy! Můžete se také spolehnout, že v něm nenajdete palmový olej, konzervanty1, ani umělá aromata1. A navíc se lehce připravuje a malým bříškům moc chutná!

 • V přepočtu na kilogram hmotnosti těla v souladu s Referenčními hodnotami pro příjem živin DACH (Společnost pro výživu, z.s.), 2019, Společnost pro výživu ČR: Výživové doporučené dávky (DACH) – referenční hodnoty pro příjem živin, Výživa servis s.r.o., 2011.

2Batolecí mléko Hami 3 obsahuje vitamin D a vápník potřebné pro normální růst a vývin kostí u dětí, železo a jód přispívající k rozvoji poznávacích funkcí. Obsahuje vitamíny A, C a D přispívající k normální funkci imunitního systému. 1 tak jako všechna kojenecká a dětská výživa dle požadavků legislativy.

A v čem je batolecí mléko Hami 3 tak jedinečné?

Díky jedinečnému složení OptiNutri pomůže v rámci smíšené a vyvážené stravy děťátku zajistit tolik potřebné vitamíny a minerály. Například pro správný růst a vývin kostí potřebují batolata až 3× více vápníku a 4× více vitaminu D než dospělí*. Batolecí mlíčko Hami 3

MÁ:

 • jedinečnou prebiotickou vlákninu GOS/FOS – vápník a vitamin D, které jsou potřebné pro normální růst a vývin kostí u dětí2
 • vitamíny A, C a D přispívající k normální funkci imunitního systému2.
 • železo a jód přispívající k normálnímu rozvoji poznávacích funkcí2.
 • skvělou chuť pro malé bříško.

Mlíčko Hami 3 NEMÁ: – palmový olej – konzervanty1 – umělá aromata1.

Těšte se také na super snadnou a rychlou přípravu mlíčka Hami 3, mléko se skvěle rozpouští a nehrudkovatí!

Důležité upozornění: Hami 3 je určeno pro výživu dětí od 1 roku jako součást smíšené a vyvážené stravy dítěte, není náhradou mateřského mléka. Kojení je pro dítě to nejlepší. Vyvarujte se dlouhému kontaktu mléčné výživy se zoubky – zvyšuje riziko výskytu zubního kazu. Pečujte pravidelně o zoubky dítěte, zejména před spaním. Požádejte o radu zubního lékaře. Pro zdraví dítěte je důležité dodržovat návod na přípravu a uvedená doporučení. Hami 3 není určeno pro výživu kojenců do 1 roku věku. Podporujeme doporučení WHO – plné kojení v prvních 6 měsících věku a pokračování až do 2 let věku a dále, spolu se zaváděním bezpečné a vhodné doplňkové stravy.

Jak mlíčko Hami připravit:

 1. Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody vlijte do vysterilizované lahvičky nebo hrnečku.
 2. Do lahvičky či hrnečku s vodou přidejte odpovídající množství prášku. Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí ploché části nože.
 3. Důkladně směs v lahvičce nebo hrnečku promíchejte.
 4. Ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

Příprava jedné dávky mlíčka: Na 150 ml vody přidejte 5 zarovnaných odměrek sušeného mléka. Výsledná dávka mléka je 166 ml. 1 zarovnaná odměrka = 34,6 g sušeného přípravku 100 ml Hami 5 (90 ml převařené vody + 3 zarovnané odměrky) = 210 kJ (50 kcal)

Složení:

Laktóza (z MLÉKA), Sušené odtučněné MLÉKO, Maltodextrin, Rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový), Galaktooligosacha­ridy (z MLÉKA) 5,5 %, Fosforečnan vápenatý, Citronan draselný, Fruktooligosacha­ridy 0,4 %, Uhličitan vápenatý, Citronan hořečnatý, Chlorid draselný, Citronan sodný, Kyselina L-askorbová, L-askorban sodný, Inositol, Síran železnatý, MLÉČNÉ aroma, Síran zinečnatý, D-pantothenát vápenatý, DL-α-tokoferyl acetát, Antioxidant: askorbylpalmitát, Nikotinamid, Riboflavin, Thiamin hydrochlorid, Retinylpalmitát, Cholekalciferol, Pyridoxin hydrochlorid, Jodid draselný, Kyselina pteroylmonoglu­tamová (kyselina listová), Fytomenadion, D-biotin, Kyanokobalamin. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

ALERGENY JSOU ZVÝRAZNĚNY VELKÝM PÍSMEM

Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Výživové údaje na 100 ml: Energetická hodnota 210 kJ (50 kcal), Tuky 2,1 g – z toho nasycené mastné kyseliny 0,52 g, Sacharidy 6,7 g – z toho cukry 5,4 g, Vláknina 0,3 g, Mléčné bílkoviny 1,3 g, Sůl 0,05 g, Sodík 18,2 mg.

Vitaminy: Vitamín A 52 µg, Vitamín D3 2,4 µg (34 %), Vitamín E 1,1 mg TE (22 %), Vitamín K 4,2 µg (35 %), Vitamín C 12 mg (27 %), Thiamin (B1) 0,1 mg (20 %), Riboflavin (B2) 0,18 mg (26 %), Niacin (B3) 0,19 mg, Vitamín B6 0,05 mg, Folát 12 µg, Kyselina listová 7 µg, Vitamín B12 0,13 µg (16 %), Biotin 2,1 µg (21 %), Kyselina pantothenová (B5) 0,51 mg (17 %)*.

Minerální látky: Sodík 28,2 mg, Draslík 76 mg, Chloridy 38 mg, Vápník 90 mg (16 %), Fosfor 49 mg, Hořčík 7,3 mg, Železo 1,3 mg (16 %), Zinek 0,3 mg, Jod 15 µg (19 %)*.

*RPH – referenční hodnota příjmu

Mléko spotřebujte do 2 hodin od jeho přípravy. Nedopitou výživu zlikvidujte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě, nerovnoměrné ohřátí může způsobit opaření. Nikdy nepřidávejte více odměrek, než je uvedeno v návodu, ani cokoli jiného.

Vyvarujte se dlouhému kontaktu mléčné výživy se zoubky – zvyšuje riziko výskytu zubního kazu. Pečujte pravidelně o zoubky dítěte, zejména před spaním. Požádejte o radu zubního lékaře.

Uchování:

 • Po každém použití obal pečlivě uzavřete
 • Uchovávejte na suchém a chladném místě (ne v ledničce)
 • Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku
 • Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření

Země původu: Polsko

Adresa dodavatele: Danone a.s. V parku 2294/2, 148 00, Praha 4, Chodov, Česká republika

Značka:
Hami
Věk
od 3 let
Bez laktozy
ne