5x PLASMON Křupky zeleninové bezlepkové na cesty Paff hrášek 56% a kukuřice 15g, 12m+

Kód výrobku: F164113 Dodavatelský kód: 70417300-5
Na skladě
130,00 Kč 145,00 Kč
Cena za kus: 26,00 Kč
Dlouhodobě snížená cena

Značka:

5x PLASMON Křupky zeleninové bezlepkové na cesty Paff hrášek 56% a kukuřice 15g, 12m+

Značka:

Produkty značky Plasmon jsou vyrobené v Itálii podle jedinečných receptur s ověřitelným původem každé suroviny dle standardu Oasi nella Crescita®. Všichni pěstitelé a dodavatelé mají předepsaná přísná pravidla šlechtění a pěstování, která jsou pravidelně kontrolována. V našich produktech tak naleznete jen ty nejkvalitnější suroviny. Dbáme na to, aby výživa vašeho miminka byla především zdravá a vyvážená, ale také dostatečně pestrá. Proto u našich produktů naleznete mnoho variant a příchutí, které vašemu malému labužníkovi představí celou řadu nových chutí a textur. Vše navíc bez přidaných konzervantů a umělých barviv. Značka Plasmon má za sebou více jak 120 let zkušeností s kojeneckou výživou a zakládá si především na prvotřídní kvalitě a skvělé chuti, aby dokonale uspokojila všechny nutriční potřeby vašich malých jedlíků. Díky tomu je na poli kojenecké výživy již dlouhá leta značkou číslo jedna v Itálii.

Nesmažené křupky Plasmon Paff představují ideální svačinku pro každou příležitost. Jsou připravovány tak, aby kromě skvělé chuti zabavily i zvědavé ručičky vašeho miminka. Díky prvotřídním a rozmanitým ingrediencím s dohledatelným původem a velmi přísnou a pečlivou kontrolou kvality jsou křupky Plasmon Paff hrášek a kukuřice ideálním společníkem vašeho miminka při objevování nových chutí a textur. Navíc neobsahují lepek, přidanou sůl, barviva ani konzervanty (jak vyžaduje zákon). Praktické 15g balení je vhodné jak na doma i na cesty. Vhodné od ukončeného 12. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

  • Nesmažené
  • Bez lepku
  • Bez přidaných barviv a konzervantů
  • Bez přidané soli
  • Vyrobeno v Itálii
  • Tvarováno přímo pro zabavení zvědavých dětských ručiček
  • Původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera
  • balení obsahuje samostatně neprodejné kusy

Složení:

Hrachová mouka (56 %), kukuřičná mouka (24 %), slunečnicový olej, kukuřičný prášek (10 %), thiamin. BEZ LEPKU. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah zdrojů tepla. Po otevření skladujte v uzavřené nádobě, aby potraviny zůstaly čerstvé.