5x SUNAR BIO Křupky mini oceán mango 18g

Kód výrobku: F169196 Dodavatelský kód: VP-F169196

Skladem

Běžná cena

160 Kč

Cena po slevě

145 Kč
Cena za 100 g: 161 Kč
Dlouhodobě snížená cena
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

5x SUNAR BIO Křupky mini oceán mango 18g

Značka:

Sunar BIO mini křupky s příchutí mango a obsahem až 30% celozrnné cereální mouky. Vhodné pro děti od uk. 10. měsíce. Drobné tvary křupek podporují rozvoj jemných motorických schopností u dětí. Bez přidaného cukru.

Sunar BIO křupky jsou výbornou svačinkou pro ty nejmenší děti. Obsahují více než 30% celozrnné cereální mouky a jsou proto vhodné pro seznámení s lepkem ve výživě. Samozřejmostí je složení bez přidaného cukru a soli. Unikátní hravé tvary křupek umožňují snadné uchopení, čímž podporují rozvoj jemných motorických schopností a samostatnost při jídle.
- Vhodné pro děti od ukončeného 10. měsíce věku
- Podávejte pod dozorem maminky, aby nezaskočilo.

Co znamená Sunar Baby BIO kvalita? Pěstitele si pečlivě vybíráme. Sledujeme zásady pěstování a chovu zvířat dle pravidel ekologického zemědělství a dodržujeme přísný protokol kontroly, abychom dokázali předat to nejlepší z přírody. Čerstvé a bez chemie.

– Kontrolovaný původ potravin a pěstování v nejvyšší baby kvalitě
- Vysoká výživová hodnota pro všechny fáze vývoje dítěte
- Vyrobeno plně v souladu se zásadami ekologického zemědělství.

  • Až 30% celozrnné mouky
  • Vhodné pro zpestření jídelníčku dítěte
  • Bez přídavku cukrů.

Složení:

Celozrnná PŠENIČNÁ mouka¹ 30 %, PŠENIČNÁ mouka¹ 19 %, Pohanková mouka¹ 19 %, Kukuřičná mouka¹ 19 %, Slunečnicový olej¹ 7 %, Sušené mango v prášku¹ 4,8 %, Sušené banány v prášku¹ 1,2 %, Vitaminy: thiamin (vitamin B1), ¹Z ekologického zemědělství Alergeny jsou zvýrazněny velkým písmem

Může obsahovat SÓJU, MLÉKO a SKOŘÁPKOVÉ PLODY.

Návod použití: Výrobek je určen k okamžité konzumaci. Po otevření ihned spotřebujte.

Skladujte na suchém místě při teplotě do 24 °C. Neskladujte v chladničce. Chraňte před přímým slunečním zářením. Otevřené balení vždy dobře zavřete, uložte na suchém a tmavém místě a spotřebujte do 2 dnů.

Nutriční údaje:

na 100 g výrobku:: Energie: 1770 kJ / 424 kcal, Tuky: 8,5 g, – z toho nasycené mastné kyseliny: 1,0 g, Sacharidy: 73 g, – z toho cukry: 3,2 g, Vláknina: 5,9 g, Bílkoviny (rostlinné): 10 g, Sůl: 0,02 g, Vitaminy, Thiamin (Vitamin B₁): 0,45 mg (90 %)², ²Referenční hodnota příjmu

Země původu: Česká republika

Adresa dodavatele: HERO CZECH s.r.o., Radlická 751/113e, 158 00 Praha 5, Česká republika

Značka:
Sunar
Věk
od 11. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano
Složení
vícedruhové