6x SUNAR BIO Křupky Mrkvová kolečka 45 g

Kód výrobku: F127382 Dodavatelský kód: VP-F127382

Značka:

6x SUNAR BIO Křupky Mrkvová kolečka 45 g

Značka:

Bez přídavku cukrů*.

Vaše oblíbené křupky v nové receptuře, nyní ještě chutnější, nadýchanější, křupavější. Extrudované, Bio kukuřično-mrkvové křupky vyrobené z BIO sušené mrkve, Bio kukuřičné mouky a obohacené vitaminem B₁***. Nepřidáváme dokonce ani cukr* a sůl**.

Pro koho jsou určeny? Jsou zpestřením jídelníčku malých dětí od ukončeného 12. měsíce. Velikost a tvar je přizpůsoben dětským ručičkám, dítě je snadno uchopí a rozvíjí tak svoji zručnost i samostatnost při jídle. Chutná a výživná alternativa svačinky.

  • v Bio kvalitě.
  • bez lepku.
  • bez přídavku cukrů*.
  • bez přídavku soli**.
  • bez konzervačních látek***.
  • bez aromat a barviv***.

*Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. ** Sůl je v potravině obsažena výlučně v důsledku přirozeně se vyskytujícího sodíku. ***Podle zákona.

Složení:

Bio kukuřičná mouka¹ 82 %, Bio slunečnicový olej¹, Bio mrkvový prášek¹ 7,8 %, Vitaminy: thiamin (vitamin B₁), ¹ z ekologického zemědělství

Může obsahovat stopy SKOŘÁPKOVÝCH PLODŮ, SÓJI a MLÉKA. Bez lepku.

Návod k použití: Výrobek je určen k okamžité konzumaci. Po otevření ihned spotřebujte.

Skladujte na suchém místě při teplotě do 24 °C. Neskladujte v chladničce. Chraňte před přímým slunečním zářením. Otevřené balení vždy dobře uzavřete, uložte na suchém a tmavém místě a spotřebujte do 2 dnů.

Nutriční údaje:

na 100 g výrobku: Energie: 1716 kJ/ 407 kcal, Tuky : 7,8 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,7 g, Sacharidy : 74 g, z toho cukry : 6,5 g, Vláknina : 4,9 g, Bílkoviny (rostlinné): 7,6 g, Sůl : 0,13 g, Vitaminy: %², Thiamin (Vitamin B₁) : 0,4 mg 90 %², ² Referenční hodnota příjmu

Země původu: Česká republika

Adresa dodavatele: HERO CZECH s.r.o., Radlická 751/113e, 158 00 Praha 5, Česká republika

Značka:
Sunar
Věk
od 1 roku
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano