6x BELLA HAPPY Dětské přebalovací podložky (90 x 60 cm) 5 ks

Kód výrobku: F048497 Dodavatelský kód: VP-F048497

Značka:

6x BELLA HAPPY Dětské přebalovací podložky (90 x 60 cm) 5 ks

Značka:

Podložky na přebalování Happy jsou vyrobeny z měkké, na dotek příjemné vlákniny. Jednorázové přebalovací podložky jsou neocenitelným pomocníkem pro malé cestovatele.

Díky těmto měkkým podložkám pohodlně přebalíte dítě kdekoliv na cestách, v přírodě, u lékaře nebo na návštěvách. Svojí luxusní velikostí poskytují dostatek prostoru pro dítě i nutnou manipulaci. Pro nejmenší děti je důležitá hygienická čistota, kterou podložky Happy Baby zaručují. Jsou velmi jemné a šetrné k dětské pokožce, příjemné na dotek, lze je proto používat pro miminka již od narození.

Podložky jsou skladné, bez problému je umístíte do příruční tašky a po použití je jednoduše vyhodíte. Pokud nejsou zašpiněné, lze je použít opakovaně. Jednorázové přebalovací podložky jsou ideálním pomocníkem při každé příležitosti. Poskytují spolehlivou ochranu postýlky v případě, kdy svoji ratolest učíte spát bez plenek. Mějte po ruce připravené přebalovací podložky Happy Baby a žádná nehoda vás nepřekvapí!

Výhody:

  • spolehlivá ochrana před znečištěním při výměně plenek
  • ideální pro hygienické přebalování na cestách
  • z měkké, na dotek příjemné vlákniny
  • spodní strana z nepropustného materiálu
  • pokud se podložka neušpiní, lze ji použít opakovaně

Balení obsahuje:

  • 5 ks podložek v rozměru 60 × 90 cm

O značce Bella Happy:

Značka Bella Happy náleží polské skupině TZMO S.A., která funguje na polském trhu již od roku 1951 a patří mezi přední světové výrobce hygienických potřeb pro ženy a děti, inkontinentních pomůcek a zdravotnického materiálu a díky vysoké kvalitě svých výrobků zaujímá vedoucí místa na mnoha evropských trzích.

Značka:
Bella Baby Happy
Jednorázové
ano