6x HAMÁNEK s Jablky a banány 190 g

Kód výrobku: F038597 Dodavatelský kód: VP-F038597

Značka:

6x HAMÁNEK s Jablky a banány 190 g

Značka:

Ovoce je bezpochyby jednou ze základních součástí výživy těch nejmenších, a to zejména pro jeho vysoký obsah vitamínů, minerálů a také stopových prvků. Ovocné kojenecké výživy Hamánek zajistí organismu Vašeho miminka nutričně vyváženou stravu plně odpovídající jeho věku.

Ovocné kojenecké výživy by měly být podávány nejdříve až po ukončeném 16. týdnu věku dítěte. Zpravidla jsou zaváděny jako dopolední porce potravy. Ovocné pyré, resp. ovocné kojenecké výživy, by již neměly být dále doslazovány.

Banány obsahují zejména důležitou vlákninu. Nezanedbatelné je i zastoupení vitaminů C, B1, B2 a E. Glukóza a vitaminy se okamžitě vstřebávají, a proto jsou rychlým zdrojem energie. Banány mají i tu výhodu, že jsou bohaté na minerály, hlavně na draslík, hořčík a železo.

Pro děti od ukončeného 5.měsíce věku.

Složení:

banánová dřeň (60 % hm.), jablečná dřeň (25 % hm.), voda, rýžová mouka, fruktóza, citronový koncentrát, antioxidant: kyselina askorbová.

Pro výrobu 100 g hotového výrobku bylo použito 85 g ovoce.

Průměrné výživové údaje na 100 g výrobku

  • Energetická hodnota: (kJ) 349 / (kcal) 82
  • Tuky: 0,2 (z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1)
  • Sacharidy: 19,0 (z toho cukry 13,4)
  • Bílkoviny: 1,0
  • Sůl: 0,0

Návod k použití: Při otevření musí víčko klapnout. Před podáváním příkrmu zkontrolujte neporušenost a celistvost hrdla sklenice. Při konzumaci přímo ze skleničky používejte plastovou lžičku, kovová by mohla skleničku poškodit. Je důležité dodržovat návod k přípravě, podmínky skladování a zacházení s výrobkem, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte.

Nepoužívejte, lze-li střed víčka promáčknout.

Skladování Nespotřebované množství uchovejte v chladničce v uzavřené skleničce a spotřebujte do 48 hodin po otevření. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 0–30°C.

Adresa dodavatele: Orkla Foods Česko a Slovensko a.s., Mělnická 133, Byšice 227 32

Země původu: Česká republika

Značka:
Hamánek
Věk
od 5. měsíce
BIO
ne
Bez lepku
Bez cukru
ano
Složení
vícedruhové