6x HAMI BIO Příkrm masozeleninový Batáty s krůtou a paprikou 250g

Kód výrobku: F164411 Dodavatelský kód: VP-F164411

Skladem

Běžná cena

414 Kč

Cena po slevě

405 Kč
Cena za 100 g: 27 Kč
Dlouhodobě snížená cena
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

6x HAMI BIO Příkrm masozeleninový Batáty s krůtou a paprikou 250g

Značka:

Zelenina by měla být ideálně prvním nemléčným příkrmem, se kterým se Vaše děťátko seznámí. Jemné pyré ze zeleniny v kojenecké kvalitě je proto tou nejlepší první volbou pro Vašeho drobečka. Vhodné je začínat například s mrkvičkou, hráškem, dýní nebo bramborem. Někdy to ale může trvat až 15 ochutnání, než si dítě na zeleninu zvykne a než si ji skutečně oblíbí. Různé druhy zeleniny obsahují různé druhy vitamínů a minerálních látek, proto je důležité zeleninu v jídelníčku dítěte střídat. Dítě si potom i rychleji zvyká na nové chutě.

Chutnou zeleninu do této dobroty jsme pečlivě vypěstovali a kontrolovali už od semínka. V Hami BIO řadě používáme jen ty nejlepší suroviny získané z ekologického zemědělství. Maso do našich příkrmů pečlivě vybíráme a pochází jen z prověřených BIO farem.

Poté jsme vše šetrně povařili, abychom zachovali chuť a teď se pro vaše miminko stává první ochutnávkou velkého světa. Vstříc upatlaným prstíkům! HAMI BIO masozeleninový příkrm Batáty s krůtou a paprikou je vyroben z BIO surovin vysoké (kojenecké) kvality, které pochází z ekologického zemědělství, neobsahuje přidanou sůl a je 100% bez konzervantů (dle požadavků legislativy).

Víme, že výživa dítěte v prvních 1000 dnech života hraje klíčovou roli pro jeho zdraví v dospělosti, a proto s Hami můžete mít jistotu, že Vaše děťátko dostává vhodnou výživu.

A v čem je HAMI BIO masozeleninový příkrm Batáty s krůtou a paprikou tak výjimečný?

  • BIO kvalita
  • Pestrost a kvalita v každé lžičce
  • Zelenina vařená v páře
  • Maso z ověřených BIO farem
  • Bez přidané soli
  • Kojenecká kvalita
  • 100% bez konzervantů dle zákona

Důležitá upozornění: HAMI BIO masozeleninový příkrm Batáty s krůtou a paprikou 250 g je potravina pro zvláštní výživu určená pro malé děti od uk. 12. měsíce věku.

Složení:

Voda, batáty* 16 %, rajčata* 15,6 %, mrkev* 11 %, červená paprika* 10 %, krůtí maso – stehno* 8 %, celozrnná špaldová mouka*, rýžová mouka*, cibule*, extra panenský olivový olej*, slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny olejové*, sušený česnek* 0,08 %, černý pepř. *z ekologického zemědělství