6x HAMI BIO Příkrm masozeleninový Rajčata s telecím a čočkou 250g

Kód výrobku: F164412 Dodavatelský kód: VP-F164412
Na skladě
354,00 Kč
Cena za kus: 59,00 Kč

Značka:

6x HAMI BIO Příkrm masozeleninový Rajčata s telecím a čočkou 250g

Značka:

Zelenina by měla být ideálně prvním nemléčným příkrmem, se kterým se Vaše děťátko seznámí. Jemné pyré ze zeleniny v kojenecké kvalitě je proto tou nejlepší první volbou pro Vašeho drobečka. Vhodné je začínat například s mrkvičkou, hráškem, dýní nebo bramborem. Někdy to ale může trvat až 15 ochutnání, než si dítě na zeleninu zvykne a než si ji skutečně oblíbí. Různé druhy zeleniny obsahují různé druhy vitamínů a minerálních látek, proto je důležité zeleninu v jídelníčku dítěte střídat. Dítě si potom i rychleji zvyká na nové chutě.

Chutnou zeleninu do této dobroty jsme pečlivě vypěstovali a kontrolovali už od semínka. V Hami BIO řadě používáme jen ty nejlepší suroviny získané z ekologického zemědělství. Maso do našich příkrmů pečlivě vybíráme a pochází jen z prověřených BIO farem.

Poté jsme vše šetrně povařili, abychom zachovali chuť a teď se pro vaše miminko stává první ochutnávkou velkého světa. Vstříc upatlaným prstíkům! HAMI BIO masozeleninový příkrm Rajčata s telecím a čočkou je vyroben z BIO surovin vysoké (kojenecké) kvality, které pochází z ekologického zemědělství, neobsahuje přidanou sůl a je 100% bez konzervantů (dle požadavků legislativy).

Víme, že výživa dítěte v prvních 1000 dnech života hraje klíčovou roli pro jeho zdraví v dospělosti, a proto s Hami můžete mít jistotu, že Vaše děťátko dostává vhodnou výživu.

A v čem je HAMI BIO masozeleninový příkrm Rajčata s telecím a čočkou tak výjimečný?

  • BIO kvalita
  • Pestrost a kvalita v každé lžičce
  • Zelenina vařená v páře
  • Maso z ověřených BIO farem
  • Bez přidané soli
  • Kojenecká kvalita
  • 100% bez konzervantů dle zákona

Důležitá upozornění: HAMI BIO masozeleninový příkrm Rajčata s telecím a čočkou 250 g je potravina pro zvláštní výživu určená pro malé děti od uk. 12. měsíce věku.

Složení:

Voda, rajčatové pyré z koncentrátu* 15,6 %, červená paprika* 12 %, mrkev* 11 %, telecí maso* 8 %, zelená čočka* 5,5 % (může obsahovat lepek), kukuřičný škrob*, rýžová mouka*, cibule*, extra panenský olivový olej*, oregano*, černý pepř*. *z ekologického zemědělství