6x HAMI BIO Příkrm masozeleninový Těstoviny s lososem a rajčaty 250g

Kód výrobku: F164410 Dodavatelský kód: VP-F164410

Skladem

Běžná cena

414 Kč

Cena po slevě

405 Kč
Cena za 100 g: 27 Kč
Dlouhodobě snížená cena
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

6x HAMI BIO Příkrm masozeleninový Těstoviny s lososem a rajčaty 250g

Značka:

Zelenina by měla být ideálně prvním nemléčným příkrmem, se kterým se Vaše děťátko seznámí. Jemné pyré ze zeleniny v kojenecké kvalitě je proto tou nejlepší první volbou pro Vašeho drobečka. Vhodné je začínat například s mrkvičkou, hráškem, dýní nebo bramborem. Někdy to ale může trvat až 15 ochutnání, než si dítě na zeleninu zvykne a než si ji skutečně oblíbí. Různé druhy zeleniny obsahují různé druhy vitamínů a minerálních látek, proto je důležité zeleninu v jídelníčku dítěte střídat. Dítě si potom i rychleji zvyká na nové chutě.

Chutnou zeleninu do této dobroty jsme pečlivě vypěstovali a kontrolovali už od semínka. V Hami BIO řadě používáme jen ty nejlepší suroviny získané z ekologického zemědělství. Maso do našich příkrmů pečlivě vybíráme a pochází jen z prověřených BIO farem.

Poté jsme vše šetrně povařili, abychom zachovali chuť a teď se pro vaše miminko stává první ochutnávkou velkého světa. Vstříc upatlaným prstíkům! HAMI BIO masozeleninový příkrm Těstoviny s lososem a rajčaty je vyroben z BIO surovin vysoké (kojenecké) kvality, které pochází z ekologického zemědělství, neobsahuje přidanou sůl a je 100% bez konzervantů (dle požadavků legislativy).

Víme, že výživa dítěte v prvních 1000 dnech života hraje klíčovou roli pro jeho zdraví v dospělosti, a proto s Hami můžete mít jistotu, že Vaše děťátko dostává vhodnou výživu.

A v čem je HAMI BIO masozeleninový příkrm Těstoviny s lososem a rajčaty tak výjimečný?

  • BIO kvalita
  • Pestrost a kvalita v každé lžičce
  • Zelenina vařená v páře
  • Pečlivě vybrané ryby v kojenecké a BIO kvalitě
  • Bez přidané soli
  • Kojenecká kvalita
  • 100% bez konzervantů dle zákona

Důležitá upozornění: HAMI BIO masozeleninový příkrm Těstoviny s lososem a rajčaty 250 g je potravina pro zvláštní výživu určená pro malé děti od uk. 12. měsíce věku.

Složení:

Voda, rajčata* 18,2 %, pastinák* 17 %, těstovinové hvězdičky* (pšeničná mouka*, vaječný bílek*) 16 %, červená paprika* 11 %, losos* 8 %, kukuřičný škrob*, cibule*, extra panenský olivový olej*, rýžová mouka*, černý pepř*. *z ekologického zemědělství