6x HAMI Brambory s rajčaty a kuřetem (200 g) - maso-zeleninový příkrm

Kód výrobku: F025258 Dodavatelský kód: VP-F025258

Značka:

6x HAMI Brambory s rajčaty a kuřetem (200 g) - maso-zeleninový příkrm

Značka:

Vyvážený obsah zeleninové a masové složky v každé receptuře je vhodná kombinace pro správný jídelníček Vašeho dítěte. Každý druh zeleniny či masa přináší totiž jiné potřebné živiny pro správný růst a vývoj dítěte.

Hami ve svých příkrmech nabízí 21 druhů zeleniny a 9 druhů masa. Sestavení pestrého týdenního jídelníčku je tak velmi jednoduché.

Sůl zatěžuje ledviny dítěte, proto by se příkrmy pro nejmenší neměly přisolovat. Hami příkrmy do ukončeného 12. měsíce věku mají nízký obsah soli, protože neobsahují přidanou sůl. Výrobky Hami obsahují až o polovinu méně soli než je zákonný limit pro kojeneckou výživu. Nové masozeleninové příkrmy obsahují také větší množství a větší variabilitu zeleniny – např. minimálně 30 % zeleniny v každém příkrmu (bez brambor).

  • S nízkým obsahem sodíku (neobsahuje přidanou sůl) * S vyváženým množstvím kvalitních bílkovin pro růst svalů * Z pečlivě vybraných surovin a bez konzervantů*

Složení:

Mrkev 29 g, brambory 20 g, voda, koncentrovaný rajčatový protlak 11 g, kuřecí maso 9,5 g, koncentrovaná jablečná šťáva, pšeničný škrob, řepkový olej 1,3 g, petrželová nať, cibule