6x HAMI Ovocnoobilný příkrm S banánem a ovesnou kaší 190 g, 6+

Kód výrobku: F143966 Dodavatelský kód: VP-F143966

Skladem

Běžná cena

354 Kč

Cena po slevě

294 Kč
Cena za 100 g: 26 Kč
Dlouhodobě snížená cena
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

6x HAMI Ovocnoobilný příkrm S banánem a ovesnou kaší 190 g, 6+

Značka:

Ovocnoobilný příkrm pro kojence a malé děti od uk. 6. měsíce věku, pasterovaný. Potravina pro zvláštní výživu pro kojence a malé děti. Začíná Váš malý jedlík toužit po větším množství ovoce? Vytáhněte mu ze spižírny Hami přesnídávky připravené z nejrůznějších druhů ovoce a navíc s přidanou obilovinou. Ovocné skleničky s krupicí chutnají lahodně a skvělá svačinka pro malé bříško vašeho jedlíka. Pečlivě kontrolujeme kvalitu ovoce a vybíráme jen to nejchutnější. Všechno ovoce se pak zavaří, stejně jako domácí kompot, příkrmy neobsahují konzervanty – dle zákona. Pak už jenom stačí otočit víčkem a Váš malý objevitel může na lžičce poznávat nové chutě. Hami dbá na nejvyšší kvalitu a bezpečnost surovin: ovoce do přesnídávek Hami pečlivě opečovávají naši farmáři, sklízí jej v optimální době zralosti a po důsledné kontrole vybírají jen ty nejlrpší kousky. Posléze je ovoce přísně kontrolováno a šetrně zpracováno, aby se mohlo dostat až na lžičku vašeho děťátka.

A v čem je Hami ovocnoobilný příkrm S banánem a ovesnou kaší tak výjimečný?

  • pestrost a kvalita v každé lžičce
  • lahodná svačinka
  • kojenecká kvalita

Důležitá upozornění: Hami ovocnoobilný příkrm S banánem a ovesnou kaší 190 g je potravina pro zvláštní výživu určená pro kojence a malé děti od uk. 6. měsíce věku.

Složení:

ve 100 g výrobku: jablečné pyré 56,8 %, banánové pyré 20 %, voda, koncentrovaná jablečná šťáva, ovesná mouka 2 %, bezlepkový pšeničný škrob 1,5 %, antioxidant (kyselina L-askorbová – vitamin C).

Značka:
Hami
Věk
od 7. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano
Složení
vícedruhové