6x PLASMON Kaše pšeničná krupicová 230 g, 4m+

Kód výrobku: F160450 Dodavatelský kód: 70262000-6

Značka:

6x PLASMON Kaše pšeničná krupicová 230 g, 4m+

Značka:

Produkty značky Plasmon jsou vyrobené v Itálii podle jedinečných receptur s ověřitelným původem každé suroviny dle standardu Oasi nella Crescita®. Všichni pěstitelé a dodavatelé mají předepsaná přísná pravidla šlechtění a pěstování, která jsou pravidelně kontrolována. V našich produktech tak naleznete jen ty nejkvalitnější suroviny. Dbáme na to, aby výživa vašeho miminka byla především zdravá a vyvážená, ale také dostatečně pestrá. Proto u nášich produktů naleznete mnoho variant a příchutí, které vašemu malému labužníkovi představí celou řadu nových chutí a textur. Vše navíc bez přidaných konzervantů a umělých barviv. Značka Plasmon má za sebou více jak 120 let zkušeností s kojeneckou výživou a zakládá si především na prvotřídní kvalitě a skvělé chuti, aby dokonale uspokojila všechny nutriční potřeby vašich malých jedlíků. Díky tomu je na poli kojenecké výživy již dlouhá leta značkou číslo jedna v Itálii.

Kaše z pšeničné krupice Plasmon je skvělou volbou pro přechod z mléka k jídlu, jelikož kromě nejkvalitnějších ingrediencí s ověřitelným původem a velmi důkladným systémem kontroly kvality vyniká také svou chutí a krémovou konzistencí bez hrudek, takže se velmi snadno polyká. Maminky ocení velmi jednoduchou přípravu bez nutnosti vaření. Připravována je v Itálii dle jedinečné a 100% přírodní receptury s využitím italské mouky. Je také zdrojem vlákniny, vápníku a vitaminu B. Ideální pro kombinaci s různými příchutěmi. Vhodné od ukončeného 4. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Příprava:

S VÝVAREM:

  1. Do 180/200 ml teplé vody přidejte 3–4 polévkové lžíce kaše a chvíli šlehejte.
  2. Pro doplnění pokrmu si vyberte z naší nabídky dětské výživy Plasmon a přidejte lžičku extra panenského olivového oleje.

S MLÉKEM:

  1. Do 180/200 ml teplého mléka přidejte 3–4 polévkové lžíce kaše, několik okamžiků šlehejte.
  2. Pro chutnou svačinu přidejte ovocnou dětskou výživu Plasmon.

Složení:

Krupice z tvrdé pšenice (88 %), krupice z tvrdé pšenice diastázová (10 %), fosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, vitamin C, niacin, kyselina pantotenová, riboflavin, thiamin, vitamin B6. Alergeny viz tučně vyznačené složky. Může obsahovat stopy mléka. Skladujte při pokojové teplotě na chladném a suchém místě.

  • skvélá chuť a konzistence bez hrudek
  • zdroj vápníku a vitaminu B
  • obsahuje vlákninu
  • vhodná při přechodu z mléka na jídlo
  • vyrobeno v Itálii z prověřených surovin
  • původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera