6x SUNAR Kroužky jablečné dětský snack 50 g

Kód výrobku: F048438 Dodavatelský kód: VP-F048438

Skladem

Běžná cena

204 Kč
Cena za 100 g: 68 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

6x SUNAR Kroužky jablečné dětský snack 50 g

Značka:

Sunar snacky jsou skvělým obohacením jídelníčku malých dětí. Díky svým tvarům a lahodné jemné chuti jsou chutnou svačinkou pro první zoubky a veselé křupání. Velikost a tvar snacků je přizpůsoben dětským ručičkám, takže dítě je snadno uchopí a rozvíjí tak svoji zručnost a koordinaci pohybů. Zároveň pomáhají učit děti lépe konzumovat a žvýkat větší kousky. Sunar snacky si děti jistě oblíbí.

Vhodné pro děti od ukončeného 1. roku života.

Přirozená chuť

Vynikající chuť Sunar snacků je dána jejich složením a přirozeným obsahem pečlivě vybraných obilovin. Sunar prstýnky s jablečnou příchutí je možné konzumovat jako chutnou svačinku kdykoliv během dne.

Vybrané cereálie

Sunar snacky jsou vyrobeny z kukuřice a rýže a jsou přirozeně bezlepkové.

Přírodní suroviny

Snacky Sunar jsou vyráběny z vysoce kvalitních a přísně kontrolovaných přírodních surovin bez použití konzervačních látek a barviv.

Vitaminy a vápník

Sunar snacky obsahují potřebné vitaminy a vápník. Vápník přispívá k normálnímu růstu a vývinu kostí u dětí 1 porce 15 g (cca 33 ks snacků) obsahuje 89 mg vápníku (22 % referenční hodnoty).

Složení:

kukuřičná krupice 25 %, kukuřičná mouka hladká 25 %, rýžová mouka 25 %, cukr, uhličitan vápenatý, vitaminy (biotin, vitamin B1, B6, B2, C, kyselina listová, niacin, E, B12, kyselina pantothenová), přírodní jablečné aroma. Může obsahovat stopy arašídů, ořechů, sóji, mléka a obilovin s obsahem lepku (do 20 mg/kg).

Extrudovaný výrobek. Potravina pro zvláštní výživu – potravina pro obilnou výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 12. měsíce. Při konzumaci nenechávejte dítě bez dozoru. Nebezpečí vdechnutí výrobku. Uchovejte na suchém místě při pokojové teplotě. Neskladujte v chladničce. Otevřené balení vždy dobře uzavřete, uložte na suchém a tmavém místě a spotřebujte do 2 dní.