Loading
Loading

6x SUNÁREK Kašička s cereáliemi jablko a skořice (120 g)

6x SUNÁREK Kašička s cereáliemi jablko a skořice (120 g)

nedostupné
cena nebyla stanovena
K nákupu zboží značek Sunar a Sunárek nad 1199 Kč získáte jako dárek 3x SUNÁREK Krupicová kašička s medem na dobrou noc (225 g) - mléčná kaše, nevztahuje se na počáteční kojeneckou výživu.

Kód: F029964 , Dodavatelský kód: VIRTUAL PACK , EAN: 8590000000015 , Značka: Sunárek

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

6x SUNÁREK Kašička s cereáliemi jablko a skořice (120 g)

Sunárek kašička s cereáliemi je ideální jako rychlé a lahodné jídlo k obědu či večeři, a to jak v pohodlí domova, tak – díky praktickému obalu a bezpečnostnímu uzávěru – především na cestách.

Kapsičku snadno udrží i malé dětské ručky, děti si tak mohou na kašičce pochutnat snadno a rychle samy, a to bez potřeby lžičky. I během jídla tak mohou trénovat zručnost, koordinaci pohybů a v neposlední řadě samostatnost. Sunárek kašička s cereáliemi váží 120 g, je větší a vydatnější než svačinkové kapsičky.

Vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce.

Vlastnosti:

  • Hotová kašička bez lžičky a vařečky
  • K okamžité konzumaci, stačí jen otevřít a spapat
  • Obsahuje železo, vápník a zinek
  • Možnost skladovat při pokojové teplotě
  • Bez přídavku cukrů

Složení:

Ovoce 65 % (jablka 45 %, jablečná šťáva z koncentrátu 20 %), voda, cereálie 8,5 % (rýžová mouka, celozrnná ovesná mouka, drcené ovesné vločky), řepkový olej, citrónová šťáva z koncentrátu,mi­nerální látky (orthofosforečnan vápenatý, síran železnatý, síran zinečnatý, jodid draselný), vitaminy (vitamin C, niacin, vitamin E, thiamin, vitamin B6, kyselina listová), skořice 0,05 %.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader