ANGELCARE Koš na pleny Dress Up + 1 kazeta + náhradní kazety 3 ks + potah na koš Elephant

Kód výrobku: F137024 Dodavatelský kód: VP-F137024

Značka:

ANGELCARE Koš na pleny Dress Up + 1 kazeta + náhradní kazety 3 ks + potah na koš Elephant

Značka:

Bez bakterií, bez zápachu!

Představujeme Angelcare Dress Up! Oblékací model Angelcare koše – systémů likvidace plenek – 100% bez zápachový. Použité pleny jsou uzavřeny v mnohavrstvé speciální fólii z instalované kazety uvnitř koše. Fólie v kazetách je ze 7 vrstev s kyslíkovou barierou mezi vrstvami. Nepropustí žádné nepříjemné zápachy a bakterie. Plenky zmizí a všechny pachy s nimi. Protože i zápach může být nebezpečný. Koš pojme cca 38 plen (celá kazeta pak +/- 180 plenek).

KAZETA pro koše na pleny Angelcare

Kazeta obsahuje fólii – „nekonečný“ pytel – pro použité pleny. Kazeta Angelcare je pro všechny koše Angelcare a všechny velikosti plenek jednotná, odpadají starosti s hlídáním velikostí apod. 7-mi vrstvá stěna fólie s kyslíkovou barierou nepropustí molekuly zápachu, ani bakterie – technologie OdourSeal® – pobyt v prostoru s košem je tak příjemný pro všechny!

ANGELCARE Potah na koš Dress Up

Značka Angelcare® nabízí stylové látkové potahy, které jsou skvělým doplňkem ke košem Dress Up. Tyto vyměnitelné textilní potahy jsou všestranné, a dávají rodičům zaměřeným na design možnost přeměnit jednoduchý koš na pleny na stylový doplněk.

Set obsahuje:

  • Koš na pleny Dress UP + 1 kazeta
  • Náhradní kazety 3 ks
  • Potah na koš Dress Up Elephant