ATTIPAS Botičky dětské ZOO Black S

Kód výrobku: F075300 Dodavatelský kód: AZO03BlackS

Značka:

ATTIPAS Botičky dětské ZOO Black S

Značka:

Obuv Attipas je vhodná pro děti od 6 měsíců do 3 let. Botičky jsou určeny jak pro děti, které teprve začínají chodit, tak i pro dobré chodce.

Obuv Attipas je extrémně měkká, flexibilní a kopíruje tvar nohy dítěte s cílem usnadnit přirozený vývoj dětských nohou.

Proč právě ATTIPAS:

Vědci z celého světa prokázali, že chůze a běh naboso má kladný vliv na celý organismus. Chůze v barefoot botičkach Attipas je maximálně přiblížena k přirozené chůzi naboso, což je velice prospěšné nejen pro nožičky, ale i pro celý organismus.

Attipas je chytrá obuv. Aby se noha dítěte správně vyvíjela, potřebuje mít dostatek prostoru i pro pohyb prstů. Dětské botičky ATTIPAS tento pohyb umožňují díky své rozšířené špičce.

Klíčové výhody dětských botiček Attipas:

  • Komfort: Měkká podrážka, která neklouže.
  • Prodyšnost: Prodyšná podrážka, díky které dětská noha může dýchat a nezapařuje se.
  • Zdraví: Volná špička podporuje správný stereotyp chůze a nebrání krevnímu oběhu dětské nožky. Obuv byla vyvíjena špičkovými designéry, v úzké spolupráci s dětskými lékaři a ortopedy.
  • Bezpečnos: Speciálně vyvinutá technologie výroby obuvi bez použití lepidla, toxických látek a formaldehydu.
  • Lehkost a flexibilita: Podrážka je ze silikonu a ponožka z bavlny. Tento jednoduchý materiál dělá obuv velice lehkou a pružnou.
  • Snadná údržba: Obuv je pratelná v pračce (program pro ruční praní, s použiváním síťky na praní).

Kam se dají ATTIPASKY nosit:

Multifunkční obuv Attipas je vhodná pro nošení doma a také pro nošení venku v teplém a suchém počasí.

Botičky můžete využít jako capáčky na doma, nebo jako přezůvky do školek, dětských koutků, kroužků atd. Attipasky náležitě oceníte, když půjdete na návštěvu nebo do nákupního centra: botičky jsou lehké a zabírají málo místa v kabelce.

V teplém a suchém počasí jsou Attipasky výborné na venkovní nošení. Jsou perfektní na hraní na venkovních hřištích, pískovištích, na chození po trávě, kamenech a při jiných outdoorových aktivitách.

Attipasky se dají nosit i u bazénů, jsou skvělé na písečné nebo oblázkové pláže. Při výrobě Attipasek se nepoužívá lepidlo, proto se Attipasky nebojí vody: nerozlepí se Vám a nerozpadnou.

Botičky Attipas jsou velmi lehké, flexibilní, ohybné a prodyšné – naprosto perfektní jak pro indoor, tak i pro outdoor aktivity!

Složení:

  • Vrchní material: Bavlna 80 % + spandex 17 % +pryžová vlákna 2 % + polyuretanová vlákna 1 %
  • Podrážka: TPR 100 %.

S = délka chodidla 96–108 mm M = délka chodidla 109–115 mm L = délka chodidla 116–125 mm XL = délka chodidla 126–135 mm