Philips AVENT Dudlík Anti-colic/Classic+ 3 střední průtok 3m+, 2 ks

Kód výrobku: F110804 Dodavatelský kód: 580942

Běžná cena

215 Kč

Cena po slevě

182 Kč
Akce platí do 31.5.2024
Cena za 1 ks: 91 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

Philips AVENT Dudlík Anti-colic/Classic+ 3 střední průtok 3m+, 2 ks

Značka:

Dudlíky AVENT jsou vyráběny z měkkého a tenkého silikonu. Žebrování je prodlouženo a dudlík je o něco celkově vyšší. Těsnící lem je snížen.

Silikonový dudlík AVENT je navržen tak, aby svým tvarem a funkcí co nejvíce připomínal maminčin prs. Má speciální patentovaný okraj, který funguje jako jednosměrný ventil. Dudlík umožňuje proudění vzduchu do lahvičky během krmení, čímž zamezuje vzniku vakua v lahvičce. Dítě se nemusí dudlíku při krmení pouštět a může pít souvisle jako při kojení bez polykání vzduchu. Právě polykaný vzduch během krmení vyvolává pláč způsobený bolestivou kolikou nebo nadýmáním.

Klinické pokusy provedené univerzitami v Londýně a Cambridge prokázaly, že novorozenci krmení lahvičkami AVENT trpěli méně kolikami a po probuzení byli spokojenější než děti, které byly krmeny z obyčejných lahví.

Široký tvar měkkého dudlíku nutí dítě zeširoka otevřít ústa a doslova se k dudlíku přisát. Může tak začít sát a používat přitom stejné pohyby jazyka a dásní jako při kojení. To je důvod, proč je s AVENTEM snadné kombinovat kojení s krmením z lahvičky.

  • střední průtok
  • 3 m+

Dudlík na láhev AVENTse středním průtokem. Pro děti od 3 měsíců.

Značka:
Philips Avent
Věk
od 3. měsíce
Materiál
silikon
Pohlaví
holky, kluci