Loading
Loading

AVENT SCD630 - Chůvička s digitálním videem

AVENT SCD630 - Chůvička s digitálním videem

nedostupné na eshopu a skladem na 2 prodejnách

Dlouhodobě snížená cena 4 090,00 Kč 4 199,00 Kč

Kód: F023956 , EAN: 8710103745471 , Značka: Avent

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

AVENT SCD630 - Chůvička s digitálním videem

Soukromí a zabezpečení s technologíí A-FHSS:

  • 3,5" barevný displej, 2× zoom
  • důvěrné a zabezpečené (A-FHSS)
  • režim zpětného hovoru a vibrace
  • ukolébavky, noční světlo a kontr. teploty

3,5" barevná obrazovka s vysokým rozlišením a křišťálově čistým nočním viděním.

Sledujte své dítě ve dne v noci díky křišťálově čistému infračervenému nočnímu vidění, které se automaticky v noci zapne. Užijte si chvilky, kdy vaše dítě spí, ve vysokém rozlišení a na mimořádně velké obrazovce s průměrem 3,5". S 2násobným digitálním přiblížením a zvětšením pro mimořádnou jistotu, abyste měli přehled o všem, co vaše dítě právě dělá.

Příjemné noční světlo a ukolébavky uklidní vaše ratolesti.

Nic neztiší neklidné děťátko jako uklidňující světelná záře a příjemná ukolébavka. Na dálku můžete vybrat jednu z pěti melodií a zapnout také světlo, které vaše dítě rychle uspí.

Praktická nabíjecí rodičovská jednotka vám poskytne svobodu bezdrátového sledování po dobu až 10 hodin před dalším nabitím.

Důvěrné a zabezpečené připojení pomocí adaptivní technologie FHSS.

Unikátní párování se sluchátkem pro důvěrné a bezpečné spojení s vaším dítětem. Díky kombinaci s novou technologií FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum)dochází k minimálnímu rušení.

Někdy vaše dítě pouze potřebuje slyšet váš uklidňující hlas. Díky této důležité funkci můžete být ve spojení se svým dítětem jediným stiskem odkudkoli z domácnosti.

I sebemenší zasmání, zamumlání a škytnutí uslyšíte naprosto čistě. Své dítě kdykoli uvidíte, ale také uslyšíte všechny zvuky ve vysoké kvalitě a s kříšťálovou čistotou.

Sledujte teplotu v dětském pokoji.

Snímač teploty s přizpůsobeným upozorněním umožňuje sledovat podmínky v dětském pokoji. Dítě ještě nemá taj dobrou regulaci tělesné teplty jako vy a i mírná změna teploty je může zneklidnit. Pokud se podmínky v dětském pokoji změní, přizpůsobený snímač vlhkosti vás okamžitě upozorní na digitálním displeji rodičovské jednotky.

Úsporný režim ECO s indikátorem připojení.

Zapnutím režimu ECO snížíte spotřebu energie, když je v pokojíčku ticho, zároveň však máte díky unikátnímu indikátoru připojení jistotu, že je spojení s ddítětem aktivní. Režim ECO vypne přenos zvuku a videa a jednotky se připojí pouze v případě, že dítě vydá nějaký zvuk.

3 kontrolky úrovně zvuku a kontrolka spojení.

Tři kontrolky úrovně zvuku pro indikaci úrovně zvuku v pokoji dítěte, i když je rodičovská jednotka ztlumená. S kontrolkou spojení budete vždy vědět, zda je chůvička v dosahu a připojená. Rodičovská jednotka vás upozorní, když je chůvička mimo dosah nebo když dochází baterie, takže si budete vždy jistí, že máte spojení se svým dítětem.

SCD630 umožňuje nastavit citlivost mikrofonu dětské jednotky. Citlivost mikrofonu určuje úroveň hluku, kterou dětská jednotka zachytí, např. chcete slyšet, když se vaše dítě rozpláče, ale jeho mumlání už vás zajímá méně.

Dosah až 300 metrů.

Dosah uvnitř až 50 metrů, dosah venku až 300 metrů.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader