BABY EINSTEIN Hračka hudební Gramofon DJ Discovery™ Magic Touch™ HAPE 6m+

Kód výrobku: F182810 Dodavatelský kód: 16846-6

Skladem

Běžná cena

609 Kč

Cena po slevě

548 Kč
Akce platí do 19.4.2024
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

BABY EINSTEIN Hračka hudební Gramofon DJ Discovery™ Magic Touch™ HAPE 6m+

Značka:

Tvořte hudbu, zkoumejte zvuky a učte se rytmem s gramofonem Baby Einstein + Hape DJ Discovery Magic Touch. 50 melodií a zvuků umožňuje miminku pustit se do skladeb a podporovat jemnou motoriku. S touto hudební hračkou, která odměňuje dětskou zvědavost každým klepnutím a otočením, bude miminko rádo tancovat a objevovat hudbu. Technologie Magic Touch pomáhá dítěti snadno tvořit hudbu a podporuje pochopení příčin a následků. Na gramofonu, který je vyroben zejména ze dřeva s certifikátem FSC, může dítě pozastavit a přehrát předem nahrané melodie, smíchat melodie nebo roztočit desku, aby zrychlilo tempo – přesně jako skutečný DJ! Zvuky tlačítek pomáhají každé melodii znít skvěle a ovládání hlasitosti činí hudbu zábavnou pro každého! Pro děti ve věku od 6 měsíců do 3 let.

Vlastnosti:

  • Baby Einstein + Hape DJ Discovery Magic Touch Gramofon je hudební hračka, která pomáhá dětem ve věku od 6 měsíců do 3 let snadno vytvářet hudbu a pochopit příčinu a následek.
  • Technologie Magic Touch snadno reaguje na jemný dotek dítěte. Dítě může namíchat více než 40 zvuků a 10 melodií, aby vytvořilo hudbu, která je vždy rytmická.
  • Podporuje tvořivost a jemné motorické dovednosti, když dítě mačká, posouvá a otáčí 9 interaktivních dotykových bodů. Dítě může džemovat v rytmu hudby a zvuků.
  • Obsahuje ovládání hlasitosti a dřevo s certifikátem FSC.
  • Obsahuje Zebru z knih a pořadů Baby Einstein.
  • Vyžaduje 3 baterie AAA, které nejsou součástí balení.

Rozměry (V x Š x D): 11,0 × 25,91 × 1­4,91 cm Hmotnost: 0,4 kg

Značka:
Baby Einstein
Věk
od 6. měsíce
Materiál
plast