BABY EINSTEIN Hračka hudební Kuchyňka Magic Touch Kitchen™ Pretend to Cook HAPE 9m+

Kód výrobku: F182806 Dodavatelský kód: 12933-6

Skladem

Běžná cena

1 099 Kč

Cena po slevě

989 Kč
Akce platí do 19.4.2024
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

BABY EINSTEIN Hračka hudební Kuchyňka Magic Touch Kitchen™ Pretend to Cook HAPE 9m+

Značka:

Pomozte dítěti poznat součásti okolního světa, jako jsou jídla, barvy a tvary, s kuchyňkou Baby Einstein + Hape Magic Touch. Tato barevná kuchyňka na hraní ze dřeva s certifikátem FSC je vybavena troubou, dřezem a varnou deskou, která pomáhají miminku napodobovat vaření! V režimu Play mohou děti zkoumat zvuky a melodie vaření. V režimu Discovery – Objevuj se mohou batolata učit jídla, barvy a tvary v angličtině, španělštině, francouzštině a němčině. 3 kartičky receptů pomáhají miminku „uvařit“ až 6 receptů k snídani, obědu nebo večeři pomocí přiloženého hrnce a lžíce. Stiskněte vybraný dotykový symbol na ultra citlivé varné desce Magic Touch, abyste uvařili každý recept za zvuků hudby a vaření. Miminko bude zvědavé, když bude otáčet knoflíky sporáku a kohoutku, čímž aktivuje světla a zvuky. Tato malá přenosná kuchyňka, která je ideální pro hraní na zemi, pomáhá podporovat rozvoj jemné motoriky dítěte a inspiruje ke společné hře s rodinou a přáteli. Pro děti od 9 měsíců do 4 let. Obsahuje 3 AA baterie.

Vlastnosti:

  • Kuchyňka Baby Einstein Magic Touch Kitchen imituje kuchyňské zvuky a fráze, se světly a hudbou na podporu učení a rozvoje jemných motorických dovedností pro děti od 9 měsíců do 4 let.
  • Režim přehrávání povzbuzuje děti, aby zkoumaly co se stane, když otočí knoflíky kohoutku a sporáku, dotknou se 4 tlačítek Magic Touch a otevřou sporák, aby se aktivovala světla, zvuky kuchyně a hudba.
  • Discovery Mode učí batolata jídla, barvy a tvary ve 4 jazycích – angličtině, španělštině, francouzštině a němčině. Postupujte podle 6 zahrnutých receptů na „vaření“ snídaně, oběda nebo večeře.
  • Obsahuje hrnec a lžíci, které lze uložit do trouby pro snadné čištění a přenos.
  • Více než 200 frází, melodií a zvuků.
  • Vyrobeno ze dřeva s certifikátem FSC.
  • Obsahuje 3×AA baterie.

Rozměry (V x Š x D): 27,94 × 27,51 × 1­8,19 cm Hmotnost: 0,81 kg

Značka:
Baby Einstein
Věk
od 9. měsíce
Materiál
plast