BABYBIO Croissance 3 tekuté kojenecké bio mléko 1 l

Kód výrobku: F114854 Dodavatelský kód: 58006

Skladem

Běžná cena

129 Kč

Cena po slevě

115 Kč
Cena za 1 l: 115 Kč
Dlouhodobě snížená cena
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

BABYBIO Croissance 3 tekuté kojenecké bio mléko 1 l

Značka:

Tekuté kojenecké BIO mléko od 10. ukončeného měsíce. Lahodná chuť a snadná příprava výživy pro vaše děťátko. Vyrobeno ve Francii z farmářského bio mléka.

 • Lahodná a jemná chuť kvalitního bio mléka z francouzské ekofarmy
 • 25 let odborných zkušeností – složení je v souladu s platnou evropskou legislativou a doporučeními pediatrů i nutričních odborníků
 • Snadná a rychlá příprava výživy pro Vaše děťátko, stačí mírně ohřát
 • Usnadní a urychlí i přípravu nemléčných kojeneckých kaší
 • Vyvážený poměr nasycených a nenasycených mastných kyselin včetně esenciálních mastných kyselin, sacharidů, bílkovin, vitamínů a minerálů, které jsou důležité pro správný vývoj dítěte
 • Obsahuje 13 vitaminů (včetně vitaminu D), 13 minerálů (včetně železa), rostlinné za studena lisované bio oleje a vyvážený poměr mastných omega 3 a omega 6 kyselin.
 • Neobsahuje palmový olej, bez přidané soli, bez chemických konzervačních látek, dochucovadel, zahušťovadel a barviv, bez GMO
 • Známý původ surovin a dlouholetá spolupráce s dodavateli
 • Produkt ekologického zemědělství
 • Bio certifikace ECOCERT
 • Laboratorní kontrola každé vyrobené šarže
 • Ekologický obal bez obsahu BPA

Mléko Babybio CROISSANCE 3 je určeno pro zvláštní výživu kojenců od ukončeného 10. měsíce do 3 let.

Tekutá kojenecká mléka Babybio CROISSANCE 3 v praktických lahvích (obal bez BPA) neprošla procesem sušení. Jsou tak vhodná pro rychlou a snadnou přípravu mléka pro Vaše děťátko. Mléko stačí mírně ohřát na vhodnou teplotu a lze přímo podávat. Mléko Babybio Croissance 3 má lahodnou a jemnou chuť. Tekutá forma mléka rovněž usnadňuje přípravu nemléčných kaší. Praktické balení o objemui 1L nebo 0,25L je možné lehce zabalit ať již při delších cestách, na dovolenou nebo při každodenní procházce.

Babyio CROISSANCE 3 je produkt ekologického zemědělství, jehož výroba probíhá ve Francii. Pro výrobu je použito kravské bio mléko, které pochází z lokálních francouzských ekofarem. Krávy mají dostatek volného pohybu, jsou krmeny travinami nebo organickou pící a jsou chovány s ohledem na dobré životní podmínky zvířat v souladu s ekologickými předpisy. Ekologické zemědělství rovněž zakazuje preventivní aplikaci antibiotik.

Výrobce Babybio má se svými dodavateli, se kterými spolupracuje, navázány dlouhodobé vztahy a své dodavatele velmi dobře zná. Každá nově vyrobená šarže navíc prochází interními laboratorními testy za účelem ověření složení a nutričních hodnot produktu. Kvalita odpovídající přísným regulím pro kojeneckou výživu je tak plně zajištěna.

Složení kojeneckého mléka Babybio CROISSANCE 3 poskytuje vyvážený poměr nasycených a nenasycených mastných kyselin včetně esenciálních mastných kyselin, sacharidů, bílkovin, vitamínů a minerálů, které jsou důležité pro správný vývoj dítěte. Vývoji kojeneckých mlék se odborné týmy značky Babybio věnují více než 25 let. Složení je v souladu s platnou evropskou legislativou a doporučeními pediatrů i nutričních odborníků.

Babybio CROISSANCE 3 tak ve svém složení obsahuje 13 vitaminů (včetně vitaminu D), 13 minerálů (včetně železa), rostlinné za studena lisované bio oleje a vyvážený poměr mastných omega 3 a omega 6 kyselin.

Neobsahuje palmový olej, je bez přidaného cukru a bez GMO.

Receptura CROISSANCE 3 svým složením splňuje nařízení EU platné od 22.2.2020 (regule 2016/127).

Výrobek ekologického zemědělství. Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí. Bez přidaného cukru. Bez palmového oleje. Bez přidané soli. Bez chemických konzervačních látek, dochucovadel, zahušťovadel a barviv. Garance Babybio: Ekologická výživa pro kojence. 25 let odborných zkušeností. Známý původ surovin. Receptury vyvíjené ve spolupráci s francouzskými pediatry a nutričními odborníky. Vyrobeno ve Francii. Baleno v ochranné atmosféře. Obaly neobsahují BPA. Každá nově vyrobená výrobní šarže podléhá laboratornímu rozboru přímo u výrobce, než je uvolněna do prodeje.

Pokračovací mléčná kojenecká výživa CROISSANCE 3 tekutá a mléčná bio potravina tekutá pro batolata. Upraveno metodou UHT (ultra heat temperature). Výrobek ekologického zemědělství. Obsahuje mastné kyseliny Omega 3 (DHA). Určeno pro zvláštní výživu kojenců od ukončeného 10. měsíce. S ohledem na specifické potřeby dítěte mezi 10. měsícem a 3 roky je BABYBIO CROISSANCE vhodnější než kravské mléko. Výrobek dodává dítěti železo potřebné k vývoji imunitního systému a vitamín D ke stavbě kostí. BABYBIO CROISSANCE 3 je bio kojenecké mléko vyrobené ve Francii z mléka krav francouzského původu, které jsou krmeny travinami nebo krmivem a jsou chovány s ohledem na dobré životní podmínky zvířat v souladu s ekologickými předpisy. Důležité upozornění: Potravina by měla tvořit pouze část smíšené stravy a není je vhodné ji používat jako náhradu mateřského mléka během prvních 6 měsíců života. Výjimku z pravidla 6 měsíců lze udělat pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti kojenecké výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního jedince. Vyrobeno ve Francii.

Složení: Částečně odstředěné mléko*, voda, kukuřičné maltodextriny*, laktóza*, řepkový* a slunečnicový * olej, minerální látky (citrát sodný, citrát hořečnatý, chlorid draselný, bikarbonát sodný, síran železnatý, hydroxid draselný, síran zinečnatý, síran měďnatý, jodid draselný, síran manganatý, seleničitan sodný), emulgátor slunečnicový lecitin*, olej z Crypthecodinium cohnii, vitamíny (C, E, B3, B5, B1, B6, B2, A, B9, K, B8, D, B12), antioxidant: extrakt bohatý na tokoferoly, *složky z ekologického zemědělství. Naše receptury se mohou vyvíjet. Proto přesné info o složení a nutričních hodnotách vždy naleznete na etiketě produktu.

Obsahuje: MLÉKO

Příprava: Výrobek je připraven ke spotřebě. Před přípravou si umyjte ruce. Pečlivě umyjte kojeneckou lahev včetně savičky bezprostředně před jejím použitím. Mléko protřepejte a poté nalejte požadované množství do kojenecké lahve. Nepřidávejte cukr či vodu. Mléko může být ohřáto na max. 40 ̊C. Teplotu ověřte přiložením lahve na vnitřní stranu zápěstí. Pro ohřev nepoužívejte mikrovlnnou troubu.

Minimální trvanlivost do data uvedeného na boční straně obalu. Před otevřením skladujte při pokojové teplotě. Nespotřebované množství v balení pečlivě uzavřete, skladujte v ledničce při teplotě max. 6 ̊C a spotřebujte do 48 hodin. Baleno v ochranné atmosféře.

Energetická hodnota na 100 ml: 281 kJ/67 kcal
- Tuky z toho: 3 g
- nasycené mastné kyseliny: 0,9 g
- kyselina linolová: 407 mg
- kyselina linolenová: 57 mg
- kyselina dokosahexaenová: 17 mg
- Sacharidy z toho: 8,4 g
- cukry z toho: 5 g
- z toho laktóza: 5 g
- Bílkoviny: 1,6 g
- Vitamíny a minerální soli:
- Vitamín A: 60 mcg-ER (15 %*)
- Vitamín D: 1,6 mcg (23%*)
- Thiamin: 90 mcg (18 %*)
- Riboflavin (B2): 120 mg (17 %*)
- Niacin (PP): 0,7 mg
- Kyselina pantothenová (B5): 0,3 mg
- Vitamín B6: 66 mcg
- Biotin (B8): 1,9 mcg (19 %*)
- Kyselina listová (B9): 17 mcg-EFA
- Vitamín B12: 0,2 mcg (25 %*)
- Vitamín C: 7,5 mg (17 %*)
- Vitamín K: 4,2 mcg (35 %*)
- Vitamín E: 1 mg-alfa-tokoferol (20 %*)
- Sodík: 29 mg
- Draslík: 82 mg
- Chloridy: 54 mg
- Vápník: 55 mg
- Fosfor: 44 mg
- Hořčík: 6 mg
- Železo: 1,2 mg (15 %*)
- Zinek: 0,5 mg
- Měď: 50 mcg
- Jód: 15 mcg (19 %*)
- Selen: 3 mcg (15 %*)
- Mangan: 3 mcg
- Fluoridy: <15 mcg
- Tuky z toho: 3 g
- nasycené mastné kyseliny: 0,9 g
- kyselina linolová: 407 mg
- kyselina linolenová: 57 mg
- kyselina dokosahexaenová: 17 mg *RHP- referenční hodnota příjmu.

Země původu: Francie

Adresa dodavatele: Bohemia Organics s.r.o. , Nad Pískovnou 20, 140 00 Praha 4, Česká republika

Značka:
Babybio
Věk
od 11. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez laktozy
ne
Bez cukru
ne